Neler yeni

Sitenin yeni halinin iticiliği

ls2

Tanınmış üye
Sitemiz zaten ıssızdı ama en azından üç beş kişide olsak bizler vardık. şimdi o da kalmadı. arada birkaç yeni üye uğrardı o da kalmadı. açıkçası ben bile soğudum siteden. bu ne biçim format kardeşim! bitirdiniz siteyi iyice! noldu şimdi iş mi yaptınız yani!?

"ictenlik"

FSEditör
Zaman tanımak gerekmez mi ya da beklemek sevgili ls2

Bence google aramalarıyla ileri geri bulunacaktır.
Güncel tartışmaların sürmesi, içerik asılması, panoda güncel içerik tutulması, tartışmaların sürmesi sonra da üye yolu gözlemek gerekmez mi?

Sorunun sitenin yeni haliyle ilgili olduğunu mu düşünüyorsun?

Değişimlere alışmak ya da ısınma denen de belki zaman alıyor olabilir mi?

Bu site kendi halince pek çok yer gibi zaman zaman ıssızlık çekti sanıyorum.

Ben yıllar önceyi de hatırlıyorum. Anlık tüm ziyaretçi 45-50 kişiydi ve içeride 1-2 aktif üye olurdu çoğu zaman..

Son düzenleme:

Coldman

C.technical analyst fancier
Yönetici
Web sitesi
www.Felsefe.net
Sitemiz zaten ıssızdı ama en azından üç beş kişide olsak bizler vardık. şimdi o da kalmadı. arada birkaç yeni üye uğrardı o da kalmadı. açıkçası ben bile soğudum siteden. bu ne biçim format kardeşim! bitirdiniz siteyi iyice! noldu şimdi iş mi yaptınız yani!?
selamlar, diğer yönetici dostlar da bu konuda değerlendirme yapacaktır ve cevap vereceklerdir müsait olduklarında.
geri dönüşünüz için teşekkürler sağolun.

forum sistem değişimi üzerinden çok fazla zaman geçmedi açıkcası şahsım adına söyleyecek olursam bence hiçbir fark yok, forumumuz teması renk ve uyum acısından güzel. bazı kararlar, hemen belirli bir ivme kazanamazlar bu bizce onlardan birisi bir farkımız olacaksa ilki bu olsun..
yapıcı ve eleştirel bütün yorumlara saygı ve sevgi çerçevesinde bütün yorumlara açığız ve bu gelişimimiz de bir rol alacaktır.
tekrar öneri ve düşünceleriniz için teşekkür ederiz Felsefe.NET yönetimi adına.

ufak bir örnek vermek gerekirse, büyük sitelerden instagram, youtube, facebook, twitter tarihleri içerisinde hep böyle bu tip diyebileceğim zor kararlar vermişlerdir diyerekte eklemek istiyorum,
iyi forumlar.

ls2

Tanınmış üye
Zaman tanımak gerekmez mi ya da beklemek sevgili ls2

Bence google aramalarıyla ileri geri bulunacaktır.
Güncel tartışmaların sürmesi, içerik asılması, panoda güncel içerik tutulması, tartışmaların sürmesi sonra da üye yolu gözlemek gerekmez mi?

Sorunun sitenin yeni haliyle ilgili olduğunu mu düşünüyorsun?

Değişimlere alışmak ya da ısınma denen de belki zaman alıyor olabilir mi?

Bu site kendi halince pek çok yer gibi zaman zaman ıssızlık çekti sanıyorum.

Ben yıllar önceyi de hatırlıyorum. Anlık tüm ziyaretçi 45-50 kişiydi ve içeride 1-2 aktif üye olurdu çoğu zaman..
Alışmak için bekledim ama alışamadım. bu format itici. bir yenilik yapıyorsan ilerlemeyi umarsın. bence bu format siteyi geri çekecek. sitenin sahipleri elimizde bu var diye bunu kurdular sanırım. bende hislerimi dile getiriyorum. sitenin rengini , yazı formatını falan değiştirsinler sıcak çekici bir hala getirmeye çalışsınlar bence.. bög ya! valla motive olamıyorum birşey yazasım gelmiyor.

bu format lanetli midir nedir, ya da soğuma büyüsü yapmışlar:p

son satır şakadır gerisi essahdır.

Coldman

C.technical analyst fancier
Yönetici
Web sitesi
www.Felsefe.net
Alışmak için bekledim ama alışamadım. bu format itici. bir yenilik yapıyorsan ilerlemeyi umarsın. bence bu format siteyi geri çekecek. sitenin sahipleri elimizde bu var diye bunu kurdular sanırım. bende hislerimi dile getiriyorum. sitenin rengini , yazı formatını falan değiştirsinler sıcak çekici bir hala getirmeye çalışsınlar bence.. bög ya! valla motive olamıyorum birşey yazasım gelmiyor.

genellikle alışkanlıklar 21 gün sonra alişkanlık oluyor. 21 gün alışmayı denemenizi tavsiye ediyorum.

Tepkiler: ls2

"ictenlik"

FSEditör

Yılların alışkanlığı var tabi ve eskiyi benim de gözüm aramıyor değil
Bir de forum sitelerinde text genişliği ve aydınlık/açıklık aranıyor
Ancak şu var amaç forum yapmak olduktan sonra forum kullanan, yapan herkes bir şekilde arayacağını bulur kullanır
Bunu da biliyorum
Karanlık tabanlı/fonlu forumlarda bile takıldım zamanında o yüzden içerisi içerisidir diyoruz
Çok sevdin mi? dersen benim de cevabım hayır olabilirdi ya da şimdilik ben de ısınamamış hisdediyorum diyebilirdim ama pek takılmıyorum açıkçası ve acaba alışkanlık denenle mi ilgili diye de kendimi sorguluyorum ve biraz bekleyelim bakalım diyorum
Bakacağız zaman gösterecek bunu

Phi

Aktif üye
Web sitesi
www.felsefe.net
Arkadaslar site format olarak bir forum sitesidir. Bu sekilde kurulmustu ve bu sekli ile devam ediyor.

Yeni arkadaslar sadece sitenin kullandigi sistemi degistirdiler, bu eski kullanicilar icin biraz sikinti yaratabilir ama belirli bir sure sonra alisacaginizi dusunuyorum.

Fakat renk ve iconlar ile alakali sikintilarin oldugunu ben de dusunmekteyim. Daha canli renkler kullanilabilinir bu renkler goz yormaktadir.

ls2

Tanınmış üye
tarih 13 nisan 2019 00:27.hala itici, hala soğuk,hala tırt bu format:geek:

smileler eskisine göre iyi bari, bu bari iyi bari, garide gari :p