Sitenin İşleyişi Hakkında

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Önerileriniz & Şikayetleriniz kategorisinde fatihaltinagac tarafından oluşturulan Sitenin İşleyişi Hakkında başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,168 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Önerileriniz & Şikayetleriniz
Konu Başlığı Sitenin İşleyişi Hakkında
Konbuyu başlatan fatihaltinagac
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üye silindi 3937

fatihaltinagac

Felsefe.net
Onursal Üye
Değerli Felsefe.NET platformuna hayat veren arkadaşlarım. Herkese selam olsun. Geçmişte zorluklar çekmiş, tatsızlıklar yaşanmış, üye kayıpları verilmiş sitemizi tekrardan hareketlendirmek ve daha canlı bir hale getirmek için kolları sıvadık ve eylem planımızı hazırladık. Planlarımız arasında tema değişimi cep telefonu uygulaması gibi çalışmalar baş sırayı çekerken, sonrasında eski üyeleri tekrardan aramızda görmek umudu var. Lakin ben buraların yenisi siz değerli yazarlar ise eskisi hatta buraların sahibi olan kişilersiniz.

Bu bağlamda sizlerin görüşlerini dinlemek isterim. Ne yapalım da buraları çiçek bahçesine çevirelim? Site içerisinde bir kaç eski üyemize mesaj atarak telefon ile görüşme sağladım. Bu yaklaşım eminim ki hepimize iyi gelecektir. Sonuçta fikir birliği içerisinde hareket edersek felsefe.NET tekrardan güzel günler görebilir.

Fikirleriniz var ise dinlemek isterim.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Sevgili Fatih,

Forumun suanki hali muhtesem olmus elinize saglik. Uye kayiplari sitenin daha aktif kullanilmasi ile duzelecektir diye dusunuyorum, tabii ki mail gonderimleri sizleri unutmadik mesajlari hareketlendirecektir lakin siteyi aktif gormedikleri zaman bir kac gun sonra yeniden gelmeyeceklerdir.

Nacizane tavsiyem Turkiye'deki forum anlayisi soru cevap sekli ile devam ettigi icin subdomain isine girmemenizi oneririm. Ornegin soru cevap wordpress tabanini subdomain ile kullanmaniz, forumdaki aktivasyonu oraya cekmis ve ana platformdaki hareketliligi yok etmis oluyorsunuz. Portal da keza oyle, google calismasi icin subdomain calismasini gizli olarak surdurebilirsiniz lakin bunu foruma entegre ederek calisma yapmak forumdaki aksiyonu azaltacaktir.

Gelenler ilk gordugu arayuzun hareketliligini gozlemler.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Tasarım çok şık ve estetik görünüyor.
Çalışmalarınızda başarılar diler ve emek veren herkese teşekkürlerimi sunarım.
Üyelerimiz de görüş ve önerilerini sunarsa çok daha hızlı yol katedileceği kanaatindeyim.
Dilerim en kısa zamanda eski hareketli günlere kavuşuruz.

fatihaltinagac

Felsefe.net
Onursal Üye
Sevgili Fatih,

Forumun suanki hali muhtesem olmus elinize saglik. Uye kayiplari sitenin daha aktif kullanilmasi ile duzelecektir diye dusunuyorum, tabii ki mail gonderimleri sizleri unutmadik mesajlari hareketlendirecektir lakin siteyi aktif gormedikleri zaman bir kac gun sonra yeniden gelmeyeceklerdir.

Nacizane tavsiyem Turkiye'deki forum anlayisi soru cevap sekli ile devam ettigi icin subdomain isine girmemenizi oneririm. Ornegin soru cevap wordpress tabanini subdomain ile kullanmaniz, forumdaki aktivasyonu oraya cekmis ve ana platformdaki hareketliligi yok etmis oluyorsunuz. Portal da keza oyle, google calismasi icin subdomain calismasini gizli olarak surdurebilirsiniz lakin bunu foruma entegre ederek calisma yapmak forumdaki aksiyonu azaltacaktir.

Gelenler ilk gordugu arayuzun hareketliligini gozlemler.
Tasarım çok şık ve estetik görünüyor.
Çalışmalarınızda başarılar diler ve emek veren herkese teşekkürlerimi sunarım.
Üyelerimiz de görüş ve önerilerini sunarsa çok daha hızlı yol katedileceği kanaatindeyim.
Dilerim en kısa zamanda eski hareketli günlere kavuşuruz.

Teşekkür ederim arkadaşlarım. :) Sözlerinizi dikkate alıyor. Güzel temenniler için teşekkür ediyorum. Diğer üyelerimizde düşüncelerini aktarırsa sevinirim.

fatihaltinagac

Felsefe.net
Onursal Üye
Sitenin yeni tasarımını çok beğendim, bence bu tasarımda ısrar edilmeli, ben de yönetimin emeklerine teşekkür ederim.

Sevgili dostum teşekkür ederim güzel sözlerin için. Elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Moderator onayi nedir? Iki uc gun moderator olmadiginda girmis oldugumuz paylasim site tarafindan gorulemeyecek. Burada hararetli yazismalarin oldugunu hatirlatmak isterim, bu motivasyon dusurucu bir durumdur.

fatihaltinagac

Felsefe.net
Onursal Üye
Moderator onayi nedir? Iki uc gun moderator olmadiginda girmis oldugumuz paylasim site tarafindan gorulemeyecek. Burada hararetli yazismalarin oldugunu hatirlatmak isterim, bu motivasyon dusurucu bir durumdur.

Selamlar @Phi bu dediğine katılıyorum. Bu konuda hemen bir iyileştirmeye giderek düzenleme yapacağız. Teşekkür ederim önerin için. :)

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Öncelikle sitenin yeni hali çok güzel olmuş emeği geçenlere Teşekkürlerimi ifade ediyorum...Sonrasında site başında gösterilen 10 konu yerine 13 konu gösterilirse 3 konu daha fazla olursa daha da güzel olabilir diye öneri sunmak isterim.

Öylesi.

Cry

Üye
Felsefe.NET
Öncelikle sitenin yeni hali çok güzel olmuş emeği geçenlere Teşekkürlerimi ifade ediyorum...Sonrasında site başında gösterilen 10 konu yerine 13 konu gösterilirse 3 konu daha fazla olursa daha da güzel olabilir diye öneri sunmak isterim.

Öylesi.

Talebine istinaden 13 olarak düzenledim birde böyle deneyelim :)

Ü

Üye silindi 3937

Ziyaretçi
Teşekkürleer :) Fakat 12 ve 13 .konular tam manasıyla gözükmüyor ufak bir ayarlama gerekiyor..

Böyle.;)
Kullanılan tasarımın özellikleri 10 konuluk bir İstatistik sunuyor. Daha fazlası kayma yaptığı için 10 ile sınırlandırdık Yeni Konuları görebilmek resimdeki kırmızı ok ile işaretli butonu kullanabilirsiniz..
1570206967450.png

Cry

Üye
Felsefe.NET
Kullanılan tasarımın özellikleri 10 konuluk bir İstatistik sunuyor. Daha fazlası kayma yaptığı için 10 ile sınırlandırdık Yeni Konuları görebilmek resimdeki kırmızı ok ile işaretli butonu kullanabilirsiniz..
Ekli dosyayı görüntüle 99

Bunu bende bilmiyordum sevgili @nokta cidden Neler Yeni'ye tıklayınca son mesajdan ileri ileri giderek forumda son atılmıs 100 mesaja kadar gidiliyor , değiştirilen profil mesajları , eklenen ders notları ,takip ettiğin kişinin haber akışı , son aktif olan kişi , baya bir özellik varmış :) bizim işimize yarayacak böyle keşiflerin devamını bekliyoruz :)

Bu arada android markette uygulamamız da çıktı :) Bir ben indirmişim sanırım :)

, daha 1.0 sürümü konuları takip etme ve size gelen bildirimleri anlık telefonunuza iletiyor , daha geliştirilecek :) @fatihaltinagac hocamız sağolsun iyi yerlere getirmek için çabalıyor.

Ü

Üye silindi 3937

Ziyaretçi
1570267710188.png
@Cry son mesaj haricinde, ekstradan konulardaki postlarda yazının küçük olmasından şikayetçi olacak kullanıcılarımız için, yazıyı büyütme iconları ekledik. istediğiniz derecede konuları ve mesajları okuyabileceğiniz derecede büyütebilirsiniz.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Tesekkurler, olmus @nokta @fatihaltinagac

Bir ricam daha olacak sitede kimlerin online olarak bulundugunu gorebilecegimiz alanin olmasi.

kış güneşi

Felsefe.net
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
fine arts
Değerli Felsefe.NET platformuna hayat veren arkadaşlarım. Herkese selam olsun. Geçmişte zorluklar çekmiş, tatsızlıklar yaşanmış, üye kayıpları verilmiş sitemizi tekrardan hareketlendirmek ve daha canlı bir hale getirmek için kolları sıvadık ve eylem planımızı hazırladık. Planlarımız arasında tema değişimi cep telefonu uygulaması gibi çalışmalar baş sırayı çekerken, sonrasında eski üyeleri tekrardan aramızda görmek umudu var. Lakin ben buraların yenisi siz değerli yazarlar ise eskisi hatta buraların sahibi olan kişilersiniz.

Bu bağlamda sizlerin görüşlerini dinlemek isterim. Ne yapalım da buraları çiçek bahçesine çevirelim? Site içerisinde bir kaç eski üyemize mesaj atarak telefon ile görüşme sağladım. Bu yaklaşım eminim ki hepimize iyi gelecektir. Sonuçta fikir birliği içerisinde hareket edersek felsefe.NET tekrardan güzel günler görebilir.

Fikirleriniz var ise dinlemek isterim.

Selam haddim olmayarak, örümcek ağılarını temizlenmesi zaman alır tabi ama günceli yakalamak için felsefeyi de biraz neseli, kullanılır, yormayan ama düşüne bilen hale getiren , beyin fırtınası yaptıran , vurucu topikler oluşturula bilinir..

Mesela "var oluşculuk için" ne düşünüyoruz , vs gibi demedo kalıplar yerine , daha enteresan şeyler (aklıma inanın ki gelmiyor, gelirse yardımcı olurum ) bulmak lazım..

Site de çok kıymetli, insanlar olduğunu ben zaten biliyorum ..Fakat güncellenmek için mutlaka biraz daha neşeli, pratik, görseli bol ve günümüz insanın interaktif heyecanına yönelik bir seyler yapmak lazım..

mesela, ödüllü canlı yayın felsefe soru cevap, yada yarışma sevimsiz oluyorsa, ödüllü online olanlarla çekiliş gibi..

Aklıma gelenler bunlar..:)

fatihaltinagac

Felsefe.net
Onursal Üye
Teşekkürler değerli arkadaşım düşüncelerini dikkate alıp bir deherlendirme yapacağım ☺️🙏

Selam haddim olmayarak, örümcek ağılarını temizlenmesi zaman alır tabi ama günceli yakalamak için felsefeyi de biraz neseli, kullanılır, yormayan ama düşüne bilen hale getiren , beyin fırtınası yaptıran , vurucu topikler oluşturula bilinir..

Mesela "var oluşculuk için" ne düşünüyoruz , vs gibi demedo kalıplar yerine , daha enteresan şeyler (aklıma inanın ki gelmiyor, gelirse yardımcı olurum ) bulmak lazım..

Site de çok kıymetli, insanlar olduğunu ben zaten biliyorum ..Fakat güncellenmek için mutlaka biraz daha neşeli, pratik, görseli bol ve günümüz insanın interaktif heyecanına yönelik bir seyler yapmak lazım..

mesela, ödüllü canlı yayın felsefe soru cevap, yada yarışma sevimsiz oluyorsa, ödüllü online olanlarla çekiliş gibi..

Aklıma gelenler bunlar..:)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar