Sitemizin Ana Yuzu

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde phi tarafından oluşturulan Sitemizin Ana Yuzu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,343 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Sitemizin Ana Yuzu
Konbuyu başlatan phi
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nejdet Evren

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Merhaba sevgili Felsefe.NET kullanicilari;

Surekli gelisen ve degisen internet ortaminda sizlerin daha kaliteli ve modern bir siteden faydalanabilmeniz icin calismalarimiz surmektedir. Bunlardan yeni olani ise Felsefe.NET - Felsefe, Felsefe Nedir, Filozoflar, Mitoloji, Psikoloji, Felsefi Sözler, Özlü Sözler, Şiir girisindeki sizler icin hazirladigimiz forum kisaltma panelimizdir. Gelistirmekte oldugumuz bu duzeni umarim begenmissinizdir. Eger fikirleriniz ve elestirileriniz olursa sevinecegimizi bilmenizi isteriz. Sevgiyle kalin.

Cagatay YASAR

M

monaliza

Ziyaretçi
Süper olmuş..Ben Çok beğendim..Sabah siteye girmek istediğimde ilk anda şaşırdım,fakat yenilikleri yakalamanın önemine inandığımdan doğru tahminde bulunduğumu anladım..Elinize,beyninize sağlık..

şehrin yabancısı

Sorgucu Üye
Yeni Üye
herkesin ellerine aklına sağlık çok güzel herşey hatta mükenmel olmuş herkes tüm yeni oluşumlardan yararlanmalı ben bir gezdim kayboldum. bir sokakta majörle karşılaştım. :) çözene kadar sanıyorum site yine değişir bu böyle sürüp gider. :) süpriz oldu .

telrunya

Düşünür Üye
Yeni Üye
Herhangi bir bölüme tıklayınca başka sayfada açılıyor. E o halde ilk "görüntü" sayfasına ne gerek vardı ki? Site yine göze hitap etmeye devam ediyor... Hoşlanmadım.

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Ana index'te Ana sayfa da olacak ve direkt forumun ana sayfasına bağlanılacaktır Telrunya. Buradaki amacımız google aramalarında siteyi daha üst sıralara taşımaktır. Google siteyi üst sıralarda görecekse bu tip eski yönlendirme şekli ile olmayacaktır.

Birde şifremi kaybettim, Yeni üye kaydı, önerileriniz gibi temel fonksiyonları da yavaş yavaş index'e ekleyeceğiz. Çok kısa bir süre içinde de vbulletin Suite'i de kuracağız ana sayfaya. Fiyatı biraz yüksek kaldığından şimdilik askıya aldık. Suite sayesinde Forumda herkes blog vs yazabilecek. Herkesin kendi blogu olabilecek.

Yine dikkat ettiyseniz Sohbet Chat bölümünü de aktif ettik. Buradan hiç bir program kurmadan. irc.felsefe.net serveri #Felsefe odasında anlık ileti gönderip sohbet edebileceksiniz.

Öneriler makul ve mantıklı olduğu sürece bizim de zamanımız yettiği sürece geliştirmeye çalışıyoruz.

Aksiyom

Düşünür Üye
Yeni Üye
İlk girdiğimde çok şaşırsamda çok beğendim değişim gelişen bir çizgi üzerinde çok iyidir.Gelişen gelişiminle site yöneticilerine nice başarılar dilerim.

raskolnikov

Felsefe.net
Yeni Üye
pek bi hoş olmuş. ellerinize sağlık. düşünenden de uygulamaya koyandan da.

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
forumlara katılmak ve okumak için o kadar emek harcadığımda, artık ne yazacak ne de okuayacak enerji kalmaması ve sayfaların açılma süresini dikkate aldığımda ister googl-da en üste taşınmış olsun ister değil, cazip olmayacak. giderek uzaklaşacağım.üzgünüm sağlıcakla kalın dostlar...

dip not düşmeden edemeyeceğim. belki o zaman söylediklerim daha iyi anlaşılacaktır. bir güzel arkadaşımın yardımı ile bu alana ulaşabildim ve bu değerlendirmeyi yapabildim. ona yürekten teşekkürlerimi iletiyorum. o bunu okuduğunda anlayacak ve görecektir.

bu kadar ulaşılması zor olmamalı hayat...

hepinize yürekten teşekkürlerimi iletiyorum...

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
forumlara katılmak ve okumak için o kadar emek harcadığımda, artık ne yazacak ne de okuayacak enerji kalmaması ve sayfaların açılma süresini dikkate aldığımda ister googl-da en üste taşınmış olsun ister değil, cazip olmayacak. giderek uzaklaşacağım.üzgünüm sağlıcakla kalın dostlar...

dip not düşmeden edemeyeceğim. belki o zaman söylediklerim daha iyi anlaşılacaktır. bir güzel arkadaşımın yardımı ile bu alana ulaşabildim ve bu değerlendirmeyi yapabildim. ona yürekten teşekkürlerimi iletiyorum. o bunu okuduğunda anlayacak ve görecektir.

bu kadar ulaşılması zor olmamalı hayat...

hepinize yürekten teşekkürlerimi iletiyorum...

Uzaklasmak icin bahane aramaya gerek yok diye dusunuyorum. Ana sayfa tamamiyle insanlari forumda kaybolmamalari ve direkt istedikleri alana gidebilmeleri icin en ideal sekilde tasarlanmistir. Sayfa acilma sorunlarini size teknik bilgi olarak sunuyorum;

C:\>ping Felsefe.NET - Felsefe, Felsefe Nedir, Filozoflar, Mitoloji, Psikoloji, Felsefi Sözler, Özlü Sözler, ?iir

32 bayt veri ile Felsefe.NET - Felsefe, Felsefe Nedir, Filozoflar, Mitoloji, Psikoloji, Felsefi Sözler, Özlü Sözler, ?iir [67.205.17.44] 'ping' ediliyor:

67.205.17.44 cevabı: bayt=32 süre=201ms TTL=56
67.205.17.44 cevabı: bayt=32 süre=240ms TTL=56
67.205.17.44 cevabı: bayt=32 süre=202ms TTL=56
67.205.17.44 cevabı: bayt=32 süre=204ms TTL=56

67.205.17.44 için Ping istatistiği:
Paket: Giden = 4, Gelen = 4, Kaybolan = 0 (0% kayıp),
Mili saniye türünden yaklaşık tur süreleri:
En Az = 201ms, En Çok = 240ms, Ortalama = 211ms

C:\>

Felsefe.NET in anlik ping verileridir.
Sayfalarin acilmasinda cekilen sikintinin %80'lik payi sizin bilgisayariniz ve baglantiniz ile alakalidir.

telrunya

Düşünür Üye
Yeni Üye
Uzaklaşmak için bahane mi? İnanamıyorum.

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
sayın Major,
hiç bir zaman bir bahaneye sığınmadım, dün geceki açıklamalarım içtenlikliydi ve tekniğin hızına ulaşmakta sizin kadar maharetli olmamanın bir sakıncası olduğunu da düşünmüyorum. tüm teknikler ve meta insana-doğaya hizmet etmek içindir, değilse gereği yoktur.
bu gün bir ara siteye uğradığımda tüm forumlara hemen ulaşılacak şekilde yapılan düzenlemeden dolayı çok sevinmiş ve hemen bir aktarım yapmak üzere eve gelmiştim. bahane aradığımdan değil ama beni hiç anlamadığınızdan dolayı açık söylüyorum,
her şey için teşekkür ederim,
tüm düşüncelerimi her alanda paylaşmaktan büyük keyif aldığımı belirterek
sizlere başarılar diliyor,
hoşçakalın diyorum.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
nejdet abi bende acikca soyleyeyim senin bu tur tavirlarina alistim zaten. Birsey oluyor gidiyorum gorusuruz diyorsun iki uc gun geciyor geliyorsun sonra yine birsey oluyor. Suna alismanizi oneririm Felsefe.NET forum olarak kalmayacak. Forum bir bolumumuz olacak sadece. Gecislerimizide yavas yavas yapiyoruz.

Mühendis

Meraklı Üye
Yeni Üye
Bence güzel olmuş.
Çocuk yanım sevindi.
Emeğinize sağlık.

serotonin

Üye
Yeni Üye
Emeğinize sağlık, kendi adıma teşekkür ediyorum.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
sayın Major,
hiç bir zaman bir bahaneye sığınmadım, dün geceki açıklamalarım içtenlikliydi ve tekniğin hızına ulaşmakta sizin kadar maharetli olmamanın bir sakıncası olduğunu da düşünmüyorum. tüm teknikler ve meta insana-doğaya hizmet etmek içindir, değilse gereği yoktur.
bu gün bir ara siteye uğradığımda tüm forumlara hemen ulaşılacak şekilde yapılan düzenlemeden dolayı çok sevinmiş ve hemen bir aktarım yapmak üzere eve gelmiştim. bahane aradığımdan değil ama beni hiç anlamadığınızdan dolayı açık söylüyorum,
her şey için teşekkür ederim,
tüm düşüncelerimi her alanda paylaşmaktan büyük keyif aldığımı belirterek
sizlere başarılar diliyor,
hoşçakalın diyorum.

Nejdet abi gorunen o ki birbirimizi yanlis anlamisiz. Bunuda zaten MSN'de yaptigimiz ozel sohbetimizde anladik. Benim bazilarina gore saygisizlik, bazilarina gore agir, bazilarina gore sacma olarak yazmis oldugum cevaplarda bana gore olan kismi senin forumdan gitme istegini gormem ve bu anlamda daha oncelerden yapmis oldugumuz ozel yazismalarda aramizda olusan samimiyete dayanarak yazdigimi belirtmek isterim.

Biliyorsun ki yaptigim cogu seyde sana danisiyordum. Hatta bir cok site ile alakali sikintilarimda senin ile fikir alis verisinde bulunup uyguladigim da olmustur. Forumda bazi konularda iki tartismalarimizda olmustur. Ama bunlarin hic biri samimiyetimizi ve abi-kardes hukugunu bozmadi. Buna dayanarak yazmis oldugum bundan onceki cumlede kullandigim usluptaki sertlik icin senden ozur diliyorum. Sunuda bildigine eminim ki; yapi olarak agresif, sert cumleleri olan, dik biriyim. Buda bazi zamanlar yanlis anlasilmalara sebep oluyor. Bu hususta kendimi gelistirecegimi bilmeni istiyorum.

Forumda bazi yerlerde aramizdaki hukuku bilmeden kendi goruslerine gore (bazilarina gore saygisizlik, bazilarina gore agir, bazilarina gore sacma) konudan alakasiz sekilde bu yansimayi kullanarak alehimde yazilar yazdilar. Bu sebeple bunlari gormemezlikten gelerek konuyu o taraflara cekmedim. Fakat son olarak yazmis oldugum Forumda Ahkam Kesen Tavirla Yazmak basliginin bir bolumunde;

5) Her firsatta Nejdet abinin gidisini one surup sanki terbiyesizlik yapmisim gibi gostermeye calisan insanin, konuyu savunmasindan ziyade kisisel bir tavirla uzerime geldigini gormek aleni olsa gerek. Hatta ve hatta konu gundemdeyken birde bakin ben sahip cikiyorum nejdet dogum gunun kutlu olsun gibi sevgisini foruma ispatlayan ahde vefa konusunda bize ornek olan sevgili sehrin yabancisi; Nejdet abi ile aramdaki hukugu bilmeden nasil oluyorda benim saygisizlik yaptigimi soyleyebiliyorsun? Nejdet abi ile fikir alis verislerinde bulunmadigimi, bazi zamanlar abi forumda yorulmaya basladim dedigimde beni destekleyip uzulme bu tur insanlar her zaman olacaktir, karsilarinda dik dur gibi bana her zaman abiligini esirgemeyen birine karsi duyacagim saygiyi sen bana ogretemezsin. Burada insanlarada beni bak saygisiz Nejdet gibi bir insani kovdu kacirdi gibi ithamlarin yine soyluyorum olayi kisisel tuttugundan oturu ve nefsinin bana karsi kabarmasindan oturudur. Ayrica Nejdet abinin gelmemesinin sebebi benim yazdim degildir. Ve yine ayrica her seferinde sanki Nejdet abiye gidersen git sonuc olarak yine geleceksin gibi cumle yazdigimi uzerine basa basa her seferinde foruma lanse ettin.

nejdet abi bende acikca soyleyeyim senin bu tur tavirlarina alistim zaten. Birsey oluyor gidiyorum gorusuruz diyorsun iki uc gun geciyor geliyorsun sonra yine birsey oluyor. Suna alismanizi oneririm Felsefe.NET forum olarak kalmayacak. Forum bir bolumumuz olacak sadece. Gecislerimizide yavas yavas yapiyoruz.

Yazdigim cumle budur. Burada da ben saygisizlik goremiyorum acikcasi. Ayrica yeniliyorum Nejdet abinin siteye gelmemesinde ki unsur benim ona bunu yazmam degildir. Ve forumda olsun, ozel yazismalarimizda olsun, gorusmelerimizde olsun ona karsi bir saygisizligim olmamistir. Bunuda eger MSN'i varsa cok deger verdigin Nejdet arkadasinin, sorabilirsin. Sonuc olarak Nejdet abi buraya gelip, evet ben senin yuzunden siteye gelmiyorum derse yine onunde egilip ellerinden operim...

Bu cumleleri kullandim. Sana MSN'de sordugumda senin yazindan dolayi gelmiyorum dedin. Fakat bu yaziyi yazma sebebimi sana belirttim, cunku ben o yaziyi yazmadan once gidecegini belirtmistin. Ben bu yaklasimindan ve aramizda olan hukuktan dolayi yukarida paylastigim yaziyi yazdim. Sonuc olarak bir laf ettim ve arkasinda durmam gerekiyor. Bu husustaki goruslerinden sonra yukarida paylastigim yazida eksik veya yanlisligim varsa arkadaslardan ozur dileyecegim.

Gun gelip bu mesaja cevap yazman dilegi ile.

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
sevgili Major,
yaşanmışlıkları bir kazanım olarak yorumlayıp, olanı değiştiremeceyeceğimize göre, yola devam etmek gerktiğini düşünüyorum. kırılan teleklerimizin yanık uçları orada kalacak...

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç