Sitemizden Beklentileriniz Nelerdir?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde phi tarafından oluşturulan Sitemizden Beklentileriniz Nelerdir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 811 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Sitemizden Beklentileriniz Nelerdir?
Konbuyu başlatan phi
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Merhabalar.

Bu baslik altinda sitemize gelen kullanicilarimizin beklentilerini belirlemek istiyoruz. Ayrica sitemizin gelen kullanicilarimiza yeterli olup, bu beklentileri karsiliyor mu sorusunun da gozlemini yapmis olacagiz.

Sizden ricamiz bu siteye geldiginizde sitemizden ne beklediginizi belirtmeniz.

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
öğretilerden uzakta kendine özgü açılımlar ile düşünce paylaşımına zemin hazırlamasıdır.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Cezalar konusunda biraz daha net olabilirseniz seviniriz. Kim hangi sebeple ceza alıyor pek anlaşılmıyor, bu kuralları daha fazla netleştirme şansınız olursa üyeler de ne yaparsa kesin olarak ceza alacağını bilir. Ceza süreleri de çok uzun tutuluyor gibi düşünüyorum.
Küfür ve hakaret harici ceza veriliyor madem bu cezaların neye göre verildiğini bilmek isterim şahsen. Burası bir felsefe formu olduğuna göre ve yaş ortlaması çok da düşük olmadığına göre konuşup, çözülebilecek konularda hemen uzaklaştırmaya başvurulmasa daha iyi olabilir sanki...
Forumun genel düzeni bence gayet iyi, tüm yöneticilerin foruma sahip çıkması beni şahsen çok sevindirdi. Üyeler de biraz daha sağduyulu yaklaşırsa zamanla herşey düzelecektir diye umuyorum.

UpBot

Kahin
Yeni Üye
eşekkürler. Konuyu güncel tutalım herkes görsün :)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç