Şifre sıfırlama çalışmıyor

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Talepleriniz & İstekleriniz kategorisinde trustno123 tarafından oluşturulan Şifre sıfırlama çalışmıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 930 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Talepleriniz & İstekleriniz
Konu Başlığı Şifre sıfırlama çalışmıyor
Konbuyu başlatan trustno123
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üye silindi 3937

trustno123

Felsefe.net
Yeni Üye
Kayıp şifre sayfasında e-posta adresimi yazıp sıfırla dediğimde adresime herhangi bir e-posta gelmiyor. Sebebi nedir?

Asıl merak ettiğim şey şu. Bu sitede eski bir hesabım var. Şifresini hatırlamıyorum. E-posta adresi neydi onu da hatırlamıyorum. Bugün e-posta adresimdeki eski e-postaları incelerken mayıs ayında gelen "Felsefe.NET Davet" başlıklı ve "Merhaba ____, Uzun zamandir sizleri sitemizde görememenin..." diye devam eden bir mesaj gözüme çarptı. Mesaj bu bahsi geçen adrese geldiğinden dedim herhalde kullandığım adres buydu.

Kayıp şifre sayfasına bu adresi girip sıfırla dediğimde herhangi bir e-posta almadım. Sırf sitenin e-posta ayarlarında bir sorun olup olmadığını anlamak için farklı bir adres ile yeni bir hesap açtım. Bu yeni açtığım hesabın e-posta adresini tekrar kayıp şifre sayfasına girdiğimde yeni adrese de sıfırlama e-postası gelmiyor. O yüzden sorun site ile alakalı diye varsayıyorum.

Bahsi geçen adresler @windowslive.com şeklinde. Belki sorun @windowslive.com ile alakalıdır diye yeni hesabın e-posta adresini @gmail.com diye değiştirip şifre sıfırlamayı tekrar denedim ama sonuç aynı. Çalışmıyor.

Yetkili birileri sifre sıfırlama olayını test edip konu hakkında bir açıklama yapabilir mi?

trustno123

Felsefe.net
Yeni Üye
Benzer sorun yaşayan yok mu? Forumda da yetkili kimse yok sanırım. Şimdiye bir yanıt alırım diye tahmin ediyordum.

Ü

Üye silindi 3937

Ziyaretçi
Merhaba sunucu bazlı bir problemimiz olabiliyor, hangi kullanıcı adının şifresini sıfırlamaya çalıştığınızı öğrenebilirmiyim daha net ve hızlı bir şekilde yardımcı olabilirim

trustno123

Felsefe.net
Yeni Üye
Merhaba. Eski hesabın kullanıcı adı trustno1.

Birkaç yıl önce yine aklıma gelmişti ve şifre sıfırlama denemiştim. O vakit de e-posta adresime sıfırlama e-postası gelmemişti. Site üzerindeki bir iletişim formu ile durumdan bahsetmeye çalışmıştım ama ona da bir yanıt alamadım. Şimdi ise e-postalarımı kontrol ederken info@felsele.net adresinden gelen e-posta gözüme çarpınca tekrar bir deneyeyim dedim.

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 3937

Ziyaretçi
Merhaba. Eski hesabın kullanıcı adı trustno1.

Birkaç yıl önce yine aklıma gelmişti ve şifre sıfırlama denemiştim. O vakit de e-posta adresime sıfırlama e-postası gelmemişti. Site üzerindeki bir iletişim formu ile durumdan bahsetmeye çalışmıştım ama ona da bir yanıt alamadım. Şimdi ise e-postalarımı kontrol ederken info@felsele.net adresinden gelen e-posta gözüme çarpınca tekrar bir deneyeyim dedim.

Mail adresinizi kontrol edermisiniz

trustno123

Felsefe.net
Yeni Üye
Mail adresinizi kontrol edermisiniz

Malesef yeni bir e-posta yok. Sadece 5 Mayıs'ta gelen "Felsefe.NET Davet" başlıklı ve "Merhaba trustno1, Uzun zamandir sizleri sitemizde görememenin..." şeklinde devam eden bir e-posta var.

trustno123

Felsefe.net
Yeni Üye
Giden e-postalara baktığımda önceden yolladığım bir e-posta ile karşılaştım. Üç yıl önce bir kurtarma girişimim daha olmuş :)

Annotation 2021-08-06 215402.png

trustno123

Felsefe.net
Yeni Üye
Eski hesaba erişim sorunu çözüldü. Umarım kayıp şifre (e-posta gönderme) sorunu da yakında çözülür.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç