Sevgilinizin adını dövme yaptırır mısınız?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anketler kategorisinde Aze tarafından oluşturulan Sevgilinizin adını dövme yaptırır mısınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,113 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anketler
Konu Başlığı Sevgilinizin adını dövme yaptırır mısınız?
Konbuyu başlatan Aze
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan FerhatUtku

• Kullanılan toplam oy
    0

Aze

Üye
Yeni Üye

Evet
Hayır​

elbiss

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Sevgilinizin adını dövme yaptırırmısınız sorusuna HAYIR seçeneğini kullandım Çünkü ben sevgilimin adını kalbime kazırım ve bu kazıdıgım insan evleneceğim insansa yaparım.....

Devamında dövme yaptırmak dinen ibadet bakımından sakıncalıdır abdest almada sorun oluşturmaktadır...diye de bir dip not düşmek isterim..Yaptıranada birşey diyemem ..kendi seçimi özgürdür.

Böyle.

ls2

Kahin
Onursal Üye
Dövmeyle işim olmaz ama jilette adını kazımışlığımız vardır. pişman değilim gene olsun gene yaparım.

Lawliet

Yeni üye
Yeni Üye
Adini koluma tükenmez kalemle yazdım [MENTION=4924]kCkmkrOp[/MENTION] :$

Farkeder mi

Yeni üye
Yeni Üye
Gereksiz bir harekettir. Ne adını dövme yaptırdığınız kişiyi yükseltirsiniz, ne de kendinizi düşmekten kurtarırsınız. Kesinlikle aşağılık bir harekettir. Insan sevgisini kendine zarar vererek göstermek zorunda değildir. Sevgililik başlı başına rol yapmaktır zaten. Bu sebeple yapmamanızı tavsiye ederek, yapana da sonsuz saygı duyarım.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Hiç öyle bir hevesim olmadı ve asla yaptırmazdım.
Yaptıranların çoğu sildirme derdine düşmekte çünkü yeni gelen doğal olarak rahatsız oluyor.
Kalpte bile belli bir süreye kadar duran aşkı, dövme yaptırmaya çalışmak anlık bir heyecan olsa gerek.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar