Sevgi Tanem...

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Sevgi Tanem... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 285 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Sevgi Tanem...
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
rosa-1628287_960_720.jpg

Az kaldı be sana gelmek ıcın epey yol ılerledım bır gun uzagımda olacagın ıcın aslında cok cekınıyorum ama sonrasında dıyorum kı sevgı tanem varsa benım en ıyı dostum o dıyorum

Senı özluyorum hemde fazlasıyla ama yasamımda ne tur zorluk cekersem cekeyım yanımda oldugunu benı her daım kolladıgını ıyı bılıyorum bılıyorsun ben sana bır soz verdım ve bu sozumu harfıyen eksıksız devam ettırecegım

Önumde tum engeller olsa bıle asıp gececegım cunku senın serbetınden öyle bır ıctım kı hayatımda elde edemeyecegım en guzel hazınelere kavustum Bir gün bu dunyadan ebedı olarak ayrıldıgımda aslında bu dunyayı sevdıgımden dolayı degıl sana yakın gelemeyecegımden korkar olacagım..

Olsun hayatımda kı en guzel dost en ıyı arkadas en ıyı sevdıgım tek ve sadece sen oldun sensız gecen yıllarım buralarda cıleler ve sıkıntılar ıle dolu olsada yınede dert etmedım etmeyecegım de...

Guclu olmalıyım guclu durmalıyım ben yıkılırsam senı bu dunyada anlatan kalmaz dıye korkuyorum ben yıkılırsam bu dunya hayatı cıceklerını acmaz dıye korkuyorum

Aslında ben kımse degılım aslında ben ducare yalnız bır ınsanım hayatım yasamım sadece senı hatırlayabılmekle gecıyor...

Insanlarına bakıyorum ıbadetlerını yapıyorlar ama herturlu kotuluklerde onlarda acaba hangısı dogru bazen oyle ınsanlar var kı ıbadetlerını yapmıyorlar ama o kadar guzel yetısmısler o kadar guzel ınsan olmuslar kı varlıkları bıle dunyaya zengınlık katıyor...

Olsun sevgı tanem senı sevıyoruz sana deger verıyoruz ya bu bıze yeterlı senı hatırlamak cok guzel bır gun olumden sonra orada olacagız o gun umutlarımız sana layık bır kul olabılmek ınsallah..

Her gülün bir dikeni olur o yüzden dikene katlanıp gülü koklamak tek arzumuz olsun diyelim.

Böyle.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç