Seni Aradım

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Seni Aradım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 299 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Seni Aradım
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Seni aradım dağda taşta bayırda bazense hayallerimde bazense duslerimde aradım her biri bana ayrı seslendi her biri bana ayrı konuştu hangisine gittiysem bana her biri farklı yer tarif etti

Gözlerim uzaklara daldı kimi zaman hayaller kurdum o ilk ana o ilk zaman ismimi seslendigin ana gitmek istedim öyle güzel öyle narindi ki bugün olsa aynı sesi duymak için ömrümü feda ederdim

Sensiz olmak sensiz bu dünyada vakit geçirmek o kadar zor ki bazen gözlerimi kapamak ve sadece seni düşünmek istiyorum ama yapamıyorum dünya hayatı o kadar koşturmaca dolu ki bazen bu ana kapılıp zamanımın çoğunu harcıyorum

Sen uzaklarda değilsin her daim yakınsın her daim seni aradım ama yakınında olamadım gözlerimi kapadigimda o çocuksu pempe rüyaları görüyorum sana verdiğim o sozumu hatırlıyorum sonrasında sana sarılmayı hayal ediyorum ve seni özlediğimi söylüyorum

Biliyorum bir gün yolumuz seninle kesisecek belki o gün günahlardan daha çok seni kaybetmekten korkacagim çünkü en güzel dostumsun senin gibi bir dost bulamadım bulamamda o yüzden seni hep aradım eğer olurda birgün seni kaybedersem beni unutma istiyorum.

Bugün bu yazıyı senin için yazdım seni o kadar çok seviyorum ki bu sevgim sana hatira kalsın istedim olurda birgün yolumuz ayrı düşerse beni unutma istedim

Seni seviyorum ve iyi ki seni tanıdım cok şükür seni çok ama çok özlüyorum çünkü sen farklısın hemde çok farklisin

Böyle

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar