Selammmm

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hey! Ben Geldim! kategorisinde kLara tarafından oluşturulan Selammmm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,390 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hey! Ben Geldim!
Konu Başlığı Selammmm
Konbuyu başlatan kLara
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Painfully

Ocean

Üye
Yeni Üye
Beyefendi hello kitty pijamalarından sonra hello eşek pijama ve yünlü içlik ürünlerimizle bütün Çorumluların hizmetindeyiz. Gelişine veririm size , gelişine!

beyefendi, ben pijama kullanmıyorum bir duble viski koyuyor ve evde ropdöşambır ile dolaşıyorum. yastığımda [MENTION=6639]kLara[/MENTION] hanımefendinin resmi ile uyuyorum.

esekherif

Filozof
Yeni Üye
beyefendi, ben pijama kullanmıyorum bir duble viski koyuyor ve evde ropdöşambır ile dolaşıyorum. yastığımda [MENTION=6639]kLara[/MENTION] hanımefendinin resmi ile uyuyorum.

Beyefendi amacım zat-i Alinizi taciz etmek değildi. Lakin böyle devam ederseniz sizi iki kez havaya atıp bir kez tutmak zorunda kalacağım.

kLara

Yeni üye
Yeni Üye
Onursal üyeliğimi en onursalımız Ay hanımefendiye devrediyordumki [MENTION=6623]Togepi[/MENTION] beyfendi çaldı ;d
[MENTION=4933]esekherif[/MENTION] sizede selam

T

Togepi

Ziyaretçi
Onursal üyeliğimi en onursalımız Ay hanımefendiye devrediyordumki [MENTION=6623]Togepi[/MENTION] beyfendi çaldı ;d

beyefendi sizin sülalenizdir. asdsdf hanımefendi de pek sayılmam biraz yırtıklık mevcut ama en azından dişiyim. asdasd

esekherif

Filozof
Yeni Üye
[MENTION=6623]Togepi[/MENTION] , beyefendi neden klara hanımın frontal loblarıyla oynuyorsunuz?

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye

[MENTION=6623]Togepi[/MENTION] hanım, bilmem farkında mısınız bilmiyorum ama [MENTION=6639]kLara[/MENTION] hanımefendi sizi hırsızlık yapmakla itham ediyor! Lütfen ranki asıl sahibesi yani "BANA" iade eder misiniz?

Son düzenleme:
T

Togepi

Ziyaretçi
[MENTION=6623]Togepi[/MENTION] , beyefendi neden klara hanımın frontal loblarıyla oynuyorsunuz?
ben kimsenin bir yeriyle oynamam beyefendi.
[MENTION=6623]Togepi[/MENTION] hanım, bilmem farkında mısınız bilmiyorum ama [MENTION=6639]kLara[/MENTION] hanımefendi sizi hırsızlık yapmakla itham ediyor! Lütfen ranki asıl sahibine iade eder misiniz?

ve ben yalnız uzağa doğru ilerledim. yorgun, telaşsız, bulanık.. b

ay kadınlığıma laf söyleyince onu gözüm görmemiş bile. asghfad

T

Togepi

Ziyaretçi
Şu an Klara hanım temsili ;

maxresdefault.jpg

Son düzenleme:

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
[MENTION=6639]kLara[/MENTION] hanimcim, en iyisi ben size gerçeği aciklayim. [MENTION=6623]Togepi[/MENTION] sonradan kadın oldu. :O

T

Togepi

Ziyaretçi
heeehh bir kere de suyunu çıkarmasan olmazdı Ay asdsad [MENTION=6639]kLara[/MENTION]cığım sen hiç o güzel beynini yakma. Ben sana şey yaparım, gösteririm. Fotoğrafımı yani.

Son düzenleme:

kLara

Yeni üye
Yeni Üye
minnoş ve zavallı kızı buldunuz dalga geciyorsunuz cok AYIP :(

kLara

Yeni üye
Yeni Üye
Hb [MENTION=4924]kCkmkrOp[/MENTION] :)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç