Sanal gerçeklik

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bilimsel Makaleler kategorisinde ASE ltd şti tarafından oluşturulan Sanal gerçeklik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,675 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bilimsel Makaleler
Konu Başlığı Sanal gerçeklik
Konbuyu başlatan ASE ltd şti
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

ASE ltd şti

Felsefe.net
Yeni Üye
Günümüzde insanlar teknolojiye önem veriyor. Teknoloji sürekli gelişiyor. İnsanlar teknolojiyi kullanırken kendine kötülük yapabiliyor.
İnsanlar bir düzene ayak uydurmak istemeyebilir. İnsanlar hep kendi şekillendirdikleri ve içinde yaşamak istedikleri bi dünya hayal ediyor. Çalışmak emek vermek çok zor geliyor bir çoğumuza. Lafı şuraya getireceğim.
İnsanlar yeni çıkan sanal gerçeklik kavramını tanımaya başlıyor. Şimdilik vidyo oyunlarında felan kullanılıyor ve çok pahalı olabilir. Elbet bu da tablet telefon gibi ucuzlayacak. İnsanlar buna çok bağımlı olacağını şimdiden görür gibiyim. Bir kaç bilim kurgu filminde bu konu işleniyor. İnsanlar olağanüstülüklerle dolu bu sanal dünyaya bağımlı kalmaya başlayacaklar. Anlayacağınız
Kendi tabirimizle bu yalan dünyanın içine bir yalan dünya daha kuracağız. Eminim ilerde bir çok insan günlerini buna bağlı geçirecek. Evlerine kapanan insanlar yüzünden üretim dünya üzerinde sürekli azalacak. Bu tamamen benim düşüncem.

Kim istemezki olağanüstülüklerle dolu yönetimi sende olan kahramanı sen olduğun bir dünya. Kim bu herkesin adaletsiz bulduğu, savaş, para pul peşinde koşturduğu dünyada yaşamak isterki. Ama gerçeği reddedemeyiz. Gerçekten içinde nefes aldığınız dünyayı terketmek demek yaşamayı bırakmak demektir bir yere de.

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
var zaten; şu an kendini başka şekillerde belli ediyor sadece;
sanal alem olarak ele alırsam ve watsapp chatleşemesine kadar ele alırsam
-
geleceğin habercisi
toplumu, kırmanın dönüştürmenin bir yöntemi ya da izlemi
olamayan ve değişmeyen şeyler beklentisi
-değişmeyen toplumsal değişimlerin aynası
bir iç bilinçatlı ya da başka şeyler bilemedim- sanal toplumun incelenmeye ihtiyacı var

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç