Rothschild ile Karşılıklı 10 soru 10 cevap

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Öncelikler 10 soruyu Rothschild elbiss e soruyor ve 10 cevap veriyor Sonrasında Elbiss 10 soruyu rothschild e soruyor oda 10 cevap verıyor..fakat bugun için sadece Rothschild ın sordukları soruya cevap vereceğım sonrası zamanlarda ben 10 soru sorup 10 cevap alacağım....bana sorulan sorular gerçek olacak fakat benım sorduklarıma verılen cevaplar...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
S--6 Makam Mevki ve Para konusuna nasıl bakıyorsun Kendini bize biraz tarif etsen ve neden sen desek bize nasıl yanıt verirsin???
C--6 En zorundan başlayayım Para konusu aslında her insanın hayatı boyunca mucadele verdıgı en degerlı bır surec dıyebılırım Para olmadı mı bır cok şeyın yada bır cok...

ÜstünKişi

FSEditör
Yönetici
Kanal istanbuldan sonrasını okumadım. Yahu adam nasıl zengin olmuş, iş yaşantısında nasıl başarılı olunur diye geldim yeni akit haberi çıktı karşıma.

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Kanal istanbuldan sonrasını okumadım. Yahu adam nasıl zengin olmuş, iş yaşantısında nasıl başarılı olunur diye geldim yeni akit haberi çıktı karşıma.
Umarım devamını da okursun herneyse rothschild hanedanlığı aslında öyle görüldüğü gibi kolay kurulup kolay oluşturulmadı oldukça uzun...

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
S9--Eleştiriye açık bir insanmısın Gelecek hayatın ile ilgili hiç hayal kurdun mu Sorunları nasıl çözersin.?
C9--Eleştiri almaktan ve eleştiriye kalmaktan oldukça hoşnut olan bir insanım insanların düşüncelerini söylemesi gerektiğini ve bunu yaparken de bana karşı oldukça akıcı olmalarını çok seven...

Son düzenleme:

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Bu konuyu unutmadım zamanım olduğunda bu konuyu bitirmek istiyorum inşallah aklımda diye not eklemek istedim.

Böyle.

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Kurgusal olarak konuyu son aşamaya kadar işleyecektim ama şimdilerde düşündümde bence en güzeli şuan olduğu gibi konuyu tamamlamak..

Böyle.