Resim Sergileri

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Etkinlikler kategorisinde nilüfer tarafından oluşturulan Resim Sergileri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,600 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Etkinlikler
Konu Başlığı Resim Sergileri
Konbuyu başlatan nilüfer
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan glsezinrs

nilüfer

Üye
Yeni Üye
resim ayrı bir dünya..
ben de şu ana kadar yaklaşık 600 kişinin karakalem resmini yaptım. yağlı boya resimlerden anlamam gerçi (üzerine pek düşmedim),

ama yine de en iyisi karikatür diyorum..sınırsız hayalgücü ürünü..

Bireysel anlamdamı çalışıyorsunuz ,600 kişinin derken portre olmalı herhalde çalışmalarınızı görme imkanım olursa çok sevinirim.

aslında uzun yıllar yarı profesyonel karikatüristlik ve karakalem hocalığı yaptım(ödüllü çeşitli yarışmalara katıldım ve güzel sanatlara hazırlananlara ders verdim)

ama tam profesyonel olarak yapmadım..ekmek parası buna engel oldu..

hiç değilse 3-5 karakalem resmi göstermek isterim..(resmini yaptığım kişiler genelde sanalda paylaşmama izin vermiyor)ama 3-5 kişiyi ikna ederim diye düşünüyorum..

nilüfer

Üye
Yeni Üye
Neden boşverelim?Bu harika!Keşke bu denli yoğun koşturma içinde geçmeseydi yaşamım ve gelip görebilseydim...

Yeni başladığım,öğrenme aşamasında olduğum için boşverelim dedim.İlginize sevindim ayrıca teşekkür ederim.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç