Ramazan ve Zafer Bayramı

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Feylesof TeCe tarafından oluşturulan Ramazan ve Zafer Bayramı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,613 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Ramazan ve Zafer Bayramı
Konbuyu başlatan Feylesof TeCe
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye
Bütün üyelerin, Ramazan Bayramının mübarek olmasını dilerim ve 30 Ağustos Zafer Bayramının da kutlarım.
Tüm Türk Milletinin Zafer Bayramı kutlu olsun!
Tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramı mübaret olsun!

yazar yazamaz

Yeni üye
Yeni Üye
hımm.. sadece bir kişi..
vatan millet sakarya adına ve hal ahval durum vaziyetimiz ve gidişatımız ve değerlerimiz
ve geleneklerimiz geçmişimiz ve geleceğimize, yüzde doksan dokuzumuza dair
düşündürücü kaşındırıcı dürtücü ürkütücü ayriyeten neler olmuş gülüm bize?
yandı mı gülüm yoksa keten helva? dedirttirici biiir.. biir.. birbirbir.. şey.. ney..
heel va cı heel va.. fıs tık lo kum lu heel vaaa... çıss.

M

monaliza

Ziyaretçi
Ramazan,bayram ve tatil telaşından olsa gerek, forumun ön yüzünde denk gelmemişim. Yine en vefalımız tatlı küçüğüm, şirin oğlum TALHA-Can'mış. Çok bayramlar göresin şirin Talha. Geç olsun, güç olmasın. Nice mutlu bayramlar olsun. Hem; bana her gün bayram...dermişim)))))

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye
Ramazan,bayram ve tatil telaşından olsa gerek, forumun ön yüzünde denk gelmemişim. Yine en vefalımız tatlı küçüğüm, şirin oğlum TALHA-Can'mış. Çok bayramlar göresin şirin Talha. Geç olsun, güç olmasın. Nice mutlu bayramlar olsun. Hem; bana her gün bayram...dermişim)))))

Küçük oğlun teşekkürlerini sunar. Tekrardan bayramınız mübarek olsun... Bu arada çok mu şirinim? Öyleyse çok şımaracağım ve siz de şirinliğimden dolayı beni mazur göreceksiniz :p Bu inceliğiniz ve nazikliğiniz için çok sağolun.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç