Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun....

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi

Bu sene ramazan ayı huzunlu gectı bu bayram huzunlu geciyor buyukler sevdıklerını hasretle bekler oldu aslında hayatımızda bolca dusunecegımız çokça vakıtlerımız oldu sevdıklerımızın kıymetlerını daha yakından hısseder olduk....

Rabbım Tum Islam Alemının...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

Son düzenleme:

Nejdet Evren

Tanınmış üye
Onursal Üye
karantinalı günlern kısa sürede sonlanması ve tüm dünyada insanlığın bu kara-beladan kurtulması dileğimle hepinizin bayramını içtenlikle kutluyorum, mutlu olmanız dileğimle...

true blue

Kategori Yöneticisi
Kategori Yöneticisi
Web sitesi
www.turkmillikulturu.net
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Bugün 6 tane dayımı ve bir tane amcamı arayıp bayramlarını kutladım, aslında 2 tane amcam vardı, fakat biri 1 ay önce vefat etti.

@elbisss hocam senin, felsefe.net üyelerinin, milletimin, ve tüm İslam aleminin Ramazan bayramını kutlar, bu bereketli günlerin insanlığa hayırlar güzellikler getirmesini Allah'dan niyaz ederim.

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Bugün 6 tane dayımı ve bir tane amcamı arayıp bayramlarını kutladım, aslında 2 tane amcam vardı, fakat biri 1 ay önce vefat etti.

@elbisss hocam senin, felsefe.net üyelerinin, milletimin, ve tüm İslam aleminin Ramazan bayramını kutlar, bu bereketli günlerin insanlığa hayırlar...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.