Qua Felsefesi Nedir?

evrensel-insan

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Ayni konulari iki farkli baslikta yurutuyoruz. Ben de genelde daha once verdigim yanitlari tekrarlama durumunda kaliyorum. O yuzden onerim sizi ilgilendiren konu olan mistisizmi, kendi basliginda yazismak ve baska basliklara tasimamak. Size bu konuda verilen yanitlar asagidaki linkte...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

mormon

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Maalesef evrensel-insan isimli üye öldü. Çok yakın bir arkadaşımdı. Dostumdu, büyüğümdü. Çok garip yukarıda üye olarak duruyor, sanki cevap verecekmiş gibi. Keşke aramızda olsaydı. Keşke.
Kendisiyle bu konuları bire bir çok tartışırdık. Tanrı olsaydı, Allah rahmet eylesin derdim. Çocuklarının bana söylediğine göre ölüm döşeğinde bile felsefe...

Moderatör tarafında düzenlendi:

ls2

Tanınmış üye
Onursal Üye
Maalesef evrensel-insan isimli üye öldü. Çok yakın bir arkadaşımdı. Dostumdu, büyüğümdü. Çok garip yukarıda üye olarak duruyor, sanki cevap verecekmiş gibi. Keşke aramızda olsaydı. Keşke.
Kendisiyle bu konuları bire bir çok tartışırdık. Tanrı olsaydı, Allah rahmet eylesin derdim. Çocuklarının bana...

MorteFlore

Üye
Kayıtlı Üye
Ah ah Evrensel-insan, 6 sene evvelki o hınzır halleri geliyor aklıma. Banlanmadan tartışmaya nokta koymadığı halleri. Yazmaktan bıkmayan, felsefeye bu kadar kendini adamış başka kimse görmedim şu ortamlarda. Toprağı bol olsun,