Profil ile alakalı sorunlar

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde phi tarafından oluşturulan Profil ile alakalı sorunlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,864 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Profil ile alakalı sorunlar
Konbuyu başlatan phi
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan evrensel-insan

SenexIratus

Üye
Yeni Üye
profilime girebiliyorum, bir mesaj geldigini gorebiliyorum fakat mesaja tikladigimda bu uyari cikiyor. Bunun disinda da kendi uye profilime bakmak istedigimde bu uyari cikiyor.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Mesaji tikladiginizda derken? Genel anlamiyla problem gorunmuyor. Asagidan uyelerin oldugu yerler var ya oradan nickinize gelin ve tiklayin. Oradan profilinize gecin. Yazilari goruyor musunuz? Onlar birakilan mesajlar size. Tiklanmaz yani ustune onlarin. Duvar yazilari gibi yada acilan forum yazilari gibi dusunun. Bu mesaj ozel mesaj mi? Yoksa kisinin size gonderdigi ziyaretci mesaji mi? Profil izinlerinizde problem yok.

SenexIratus

Üye
Yeni Üye
Mesaji tikladiginizda derken? Genel anlamiyla problem gorunmuyor. Asagidan uyelerin oldugu yerler var ya oradan nickinize gelin ve tiklayin. Oradan profilinize gecin. Yazilari goruyor musunuz? Onlar birakilan mesajlar size. Tiklanmaz yani ustune onlarin. Duvar yazilari gibi yada acilan forum yazilari gibi dusunun. Bu mesaj ozel mesaj mi? Yoksa kisinin size gonderdigi ziyaretci mesaji mi? Profil izinlerinizde problem yok.

asagidan nickime gelip tikladigimda bu uyari mesaji cikiyor yani kendi uye profilime bakamiyorum. sadece yukaridaki profilim butonumdan profil ayarlarina girebiliyorum. orada da bana bir ziyaretci mesaji geldigi goruluyor, fakat icerigini gormek icin basliga tikladigimda yine ayni uyari cikiyor.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Bir yerde yanlislik yapiyor olabilirsiniz cunku profil ayarlarinizda ve uyesi oldugunuz gurup ayarlarinda sorun yok izinler verili. Baskalarinin profillerine bakabiliyor musunuz?

SenexIratus

Üye
Yeni Üye
Bir yerde yanlislik yapiyor olabilirsiniz cunku profil ayarlarinizda ve uyesi oldugunuz gurup ayarlarinda sorun yok izinler verili. Baskalarinin profillerine bakabiliyor musunuz?

evet baska profillere bakabiliyorum sadece kendi profilime bakamiyorum.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
SenexIratus, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:
  1. Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
  2. Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.
Zaten yaptiginiz islem bu ikisinden birisi uye profilinize girememe ile alakali gozukmuyor.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
O halde izniniz dogrultusunda nickiniz ile girmem gerekecek cunku izinlerinizde hic bir sorun yok, hersey normal ve bu hatayi profile girerken almaniz oldukca tuhaf.

SenexIratus

Üye
Yeni Üye
bendeki sorun aslinda ilk acilista sayfanin guncel halini gorememek, simdi tekrar denedim sayfayi guncelledigimde profilime girebildim. Ornegin forumda da konulara bakarken ilk acilista sayfa kendini guncelleyemiyor onceki mesajlari gosteriyor ancak sayfayi tekrar guncelledigimde yeni mesaji gorebiliyorum

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Giris yaparken beni hatirlayi tiklayiniz
Ayrica profilim/ayarlari degistir
Buradan mesajlarin gorunme seklini ayarlayabilirsiniz.
Ayrica bu sorun kullanmis oldugunuz Mozilla ile alakalida olabilir.

SenexIratus

Üye
Yeni Üye
ilgin ve yardimin icin tesekkur ederim sevgili Major, kolay gelsin

köle

Üye
Yeni Üye
Kare olarak yüklediğim ve profil sayfasında da kare olarak gördüğüm avatarı normalde dikdörtgen olarak görüyorum, birçok kullanıcı da gördüğüm kadarı ile avatarlarını hep bu şekilde yüklemiş. Bir çözümü var mı?

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Bu yuklediginiz avatarin boyutlari ile alakalidir.

köle

Üye
Yeni Üye
Öngörülen resim ebatı 200*200 diyor, ancak 200e 200ü dikdörtgen olarak gösteriyor. 150x150 yapınca kare gösteriyor, ama bu sefer de kalitesini bozuyor. Nasıl bir sistem var hala anlamadım.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Temamizdan kaynaklaniyor sanirim bu durum, yakin bir sure icerisinde gerekli duzenlemeleri yapacagiz zaten.

AndroNova

Üye
Yeni Üye
Doğum tarihimi düzeltmek istiyorum "25 haziran 1993" olarak. Yardımcı olabilcekmisiniz?

Teşekkür ederim.

Adramelech

Yeni üye
Yeni Üye
Teşekkür edilen mesajlarımı özel olarak nasıl görebilirim acaba?

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Teşekkür edilen mesajlarımı özel olarak nasıl görebilirim acaba?

Tesekkur edilen mesajlarinizi maalesef goremiyorsunuz :(

Fakat Profilim/Hakkimda bolumune girerek size edilen tesekkur sayisini ve sizin ettiginiz tesekkurlerin sayisini gorebilirsiniz.

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye
Profilde avatarın altında üyelik tarihi, yer, yaş, mesajlar, blog girişleri yazıyor ya; üyelik tarihinin sadece gün ve ay kısmı yazıyor. Yıl kısmı yazmıyor. Dikkatimi çekti, umarım siz de düzeltmek istersiniz. :)

esekherif

Filozof
Yeni Üye
Hoş geldin, esekherif.
Son Ziyaretiniz: Bugün Saat 00:14
Bildirimleriniz: 24

Bildirimler delirdi!

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar