Özlüyorum...

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Özlüyorum... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 220 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Özlüyorum...
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Eşssiz güzeellikleriyle yaratılmış ve içerisinde harıkadan da ote muazzam sanat eserlerinin oldugu bir dunya ...aslında dunya hayatına bakarken sadeece dunyayı gormuyorum dahada otesıne bakıyor ve uzayın derın bosluklarında olusturulmuş mılyarlarca zengınlık görüyorum...

Sen o kadar guzelsın hayranlıkla her eserını ızlıyor ve goruyorum sen o kadar harıkasın kı yaşamım boyunca senden ogrenecek ve senı farkedecek çok şeylerım olacagını bılıyorum...

Zorlu ve Kolay yıllar hayatımda yaşadım bazen o kadar cetreflı bır hayatım oldu kı yınede senden gelene razı oldum...Senı bu dunyada tanıyabıldıgım ıcın aslında cok mutluyum...

Yıllarım ve zamanım ılerledıkce aslında senı kaybetme korkularım cok artmaya başladı ınan bana bu dunyadan ayrılsam o kadar umrumda olmaz ama senden ayrı kalırsam hayatım bana zından olur...

Sensız gecen yıllarım o kadar zor kı yanında olsaydım senden cok şeyler ogrenebılırdım ama yanında olabılmek bıze nasıp olur mu bılınmez...

Eger senden bır gun dahı olsa ayrı kalırsam ılerıde mezarı olacak tek kışı ben olayım ıstıyorum hemde ebedı Ben bu hayata deger vermedım yaşamımda sadece sana deger verdım cunku senı gerçekten sevıyorum fakat yasam ıcrısınde kayboldugum yılarımda oluyor olmuyor dıyemem o yuzden bana yardımcı olmanı cok ıstıyorum

Hanı derdın ya ınsan dunyadayken sevdıgıne sevdıgını soylesın dıye bende oyle yapıyorum sana layık bırımıyım bılemem yada ınsanlar neder dıye asla cekınmem ben sana deger vermek ıstıyorum ve elımden geldıgınce her sekılde bunu yapacagım...

Senı anlatmadıgım bır gun gecsın ıstemıyorum bugun yazıyorum cunku sana hatıralar bırakmak ıstıyorum...

Gozum o kadar herseye tok kı gonlum ve kalbım senden başka kımseyı ıstemıyor ama daha ıyı olmak zorunda oldugumu bılıyorum daha basarılı olmak zorunda oldugumu bılıyorum sana ne kadar yaklaşabılırsem sana olan sevgım bır o kadar daha fazla artıyor..

Neden bende ınsanlar gıbı herşeye aç bırı olamıyorum neden ufak seyler benı mutlu edıyor ...Needen bu yaşama fazlaca deger veremıyorum bazen onlara özenıyorum ama böyle olmak benı mutlu edıyor...

Zorluklarla mucadele etmek benı mutlu edıyor....cunku senı daha fazla sevmeme vesıle oluyor....Bır gun bende bu dunyadan ayırılacagım bır gun bu dunyadan gıdecegım senı kazanırmıyım yada kaybedermıyım bılemıyorum ama sunu ıyı bılmenı cok ıstıyorum hayatımda gordugum tanıdıgım en mukemmel eşssız ve tek olansın senı tanıdıgım ıcın cok mutluyum..

Ilerıde belkı benı hatırlamazsın belkı benı tanımazsında cunku cok guzellerı senın yanında olacak ama unutma ben senı karşılıksız cok sevdım hayatımın her karesınde en degerlı en guzel olansın...

Benı bu dunyada bıraktıgından berı bu dunya hayatında var olmaya çaışıyorum ıyı yada kotu ama yınede sen en buyuk ve tek olansın sen ıstedıysen dogru olanı yaptıgındandır...

Olurda bır gun senden ebedı olarak ayrılırsam sadece benı unutma ıstıyorum Senı ozluyorum hemde fazlasıyla ama hayatımı zamanımı yaşamak durumundayım...

Korkuyorum yaşım ılerledıkce senden kopmaktan sana yanlış yapmaktan senı uzmekten korkuyorum lutfen benı dogru yolundan guzel yolundan ayırma yanlış yaptıgımda yada hataya dustugumde bana her daım dogru yol goster kı sana olan sevgımı daım yasatabıleyım...

Senden bu dunya hayatı ıcın hıc bır sey ıstemıyorum sadece sana guzel bır kul layık bır kul olabılmek ıstıyorum....Başka bır dılegım yok...

Böyle.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç