Öneri ?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde -doSt- tarafından oluşturulan Öneri ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,509 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Öneri ?
Konbuyu başlatan -doSt-
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan -doSt-

-doSt-

Felsefe.net
Yeni Üye
Adminlerim siteniz çok süper olmuş . Zaten ben bie siteye kolay kolay üye olmam . Yalnız logo resmi biraz uyumsuz olmuş . ( Uyumsuzluğu yukarı çıkıldıkça koyulaşmaması . )

Önerimizi dinlediğiniz için Teşekkürler !

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Teşekkürler yorumlarınız ve beğeniniz için. Logo konusunda ise logo resim tabanlı diğer alanda vbulletin'in otomatik renk kodlaması. Aramızda da profesyonel logo tasarımcı olmadığından daha iyisini yapana kadar en iyisi bu diyelim dost : )

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye
Güzellik göreceli bir kavram ve bana göre logomuz gayet güzel. Fazla süse müse gerek yok. Hem logomuz artık bu şekilde tanınıyor, değiştirmek lüzumsuz olabilir.

-doSt-

Felsefe.net
Yeni Üye
Admin ben profesyonel değilim ama birçok siteye logo tasarladım. Photoshop cs4 photoscape picasa 3 paint.net gibi birçok tanınmış resim tasarlama programı bende var . Denemem için bir şans verebilir misiniz ??

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Elbette Dost, Logo orada duruyor, boyutlarını çekip bize yaptığında linkleri verirsin buradan biz de beğendiğimizi koyarız üste : ) Linux gibi kullanıcıların da bir katkısı olmuş olur : )

-doSt-

Felsefe.net
Yeni Üye
Tm. ben ilk çalışmamı yapıyorum ..

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Valla dost kurumsal sitelerin web sayfalarını dolaşmanı rica edeceğim. Bizim sitemizin logosu bundan kat kat iyi. Sen sadece renk problemi ile ilgilensen yeterli olur diye düşünüyorum. Zira senin yaptığın logo 13-15 yaşında çocukların yaptığı forum sitelerine koyulacak logolara benzemekte:) Eleştiri acımasız mı oldu ne : )

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye
Valla dost kurumsal sitelerin web sayfalarını dolaşmanı rica edeceğim. Bizim sitemizin logosu bundan kat kat iyi. Sen sadece renk problemi ile ilgilensen yeterli olur diye düşünüyorum. Zira senin yaptığın logo 13-15 yaşında çocukların yaptığı forum sitelerine koyulacak logolara benzemekte:) Eleştiri acımasız mı oldu ne : )

Ne acımasızlığı hocam? Siz cevap düşmeseydiniz, ben inecektim cevabı... "Dost acı söylermiş." diyelim, acı ama gerçek logo pek güzel değil... Hem -doSt- sen bırak logolarını da düşüncelerini, fikirlerini paylaş.

-doSt-

Felsefe.net
Yeni Üye
Neyse kusura bakmayın . Sizde yordum . Neyse artık bu konulara bulaşmicam (= İy formlr

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar