Ölümsüz olmak ister miydiniz?

elbiss

Üye
Kayıtlı Üye
Ölümsüzlüğün yanında Gençlik iksirinide bulmaları gerekir aksi halde yaşlılıkta ölümsüzlük çekilmez hal alır :))

Her canlı bir gün Ölümü tadacaktır Bundan KAÇIŞ YOK....

Boşverin ölümsüzlüğü filanda azıcık olsa İNSANLIK olarak birbirimize yardım etsek şu...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

Pamphilos

Üye
Kayıtlı Üye
Sonu olmayan bir oyunu oynamak can sıkıcı olurdu. Nefes alabilmek ve dünyanın doğal güzellikleri memnun edici olabilir ancak pembe filtreyi kaldırdığınız zaman aynı şeyi dile getirmek namümkün. Hülasa, istemezdim.​

Creepy

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Bu dünyada böyle birşeyi kesinlikle istemezdim. Günümüzde , dünyanın bu gidişatında artık yaşamak için dayanmak bile zorlaştı , olan olaylara ve yaşananlara şahit olmak zorunda olarak yaşamak bir gün daha yaşama isteğini bile elimden alıyor. Ölümsüzlük şu dünyada benim için cehennem , işkence olur..

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
Bu dünyada böyle birşeyi kesinlikle istemezdim. Günümüzde , dünyanın bu gidişatında artık yaşamak için dayanmak bile zorlaştı , olan olaylara ve yaşananlara şahit olmak zorunda olarak yaşamak bir gün daha yaşama isteğini bile elimden alıyor. Ölümsüzlük şu dünyada benim için cehennem , işkence olur...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

NuriKara

Üye
Kayıtlı Üye
İnsan iyi hissettiği zaman yaşamayı, kötü hissettiği zaman ölmeyi istiyor, ölümsüzlüğü istemek için keyif alınan bir hayata sahip olmak lazım: yoksa kim sonsuza kadar acı çekmeyi isterki.