Ogün Sanlısoy - Ben

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Çıkan Albümler kategorisinde fürü tarafından oluşturulan Ogün Sanlısoy - Ben başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,517 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Çıkan Albümler
Konu Başlığı Ogün Sanlısoy - Ben
Konbuyu başlatan fürü
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ayşenur

fürü

Felsefe.net
Yeni Üye
Ogün Sanlısoy, 7 Şubat 2011 tarihinde 4.solo albümü Ben i yayınladı. Albümün prodüktörlüğünü Volkan Başaran yaparken albümde Sanlısoy'a, gitarda Aytek Akçakaya, bas gitarda Sertan Coşkun, davullarda ise Sertan Soğukpınar eşlik etti. Albümün kayıtları 5 ayrı stüdyoda gerçekleştirildi. Masteringi ise dünyaca ünlü grupların masteringlerini yapan Helsinki finnfox stüdyolarında Mika Jussila tarafından yapıldı. Miksleri ise Uğur Memiş yaptı. Albümde 13 parça bulunmakta ve bu parçaların 12 tanesinin söz ve müziği Ogün Sanlısoy'a ait. Ayrıca söz ve müziği Selahattin Sarıkaya'ya ait olan ve Erkin Koray'ın sesiyle hepimizin aklına kazınmış parçalardan Anma arkadaş'ın yeni düzenlemesi de albümde yer almakta.
Albümün ilk klip parçası Mahir Akyol tarafından Avunmak Zor isimli parçaya çekildi. Albümün imaj fotoğraflarında ise yine Mehmet Turgut imzası var.

Albümdeki parçalar:

Ben
Söz & Müzik: Ogün Sanlısoy

Avunmak Zor

Anma Arkadaş
Söz & Müzik: Selahattin Sarıkaya

Bu Ne Biçim Aşk

Dikenli Menzil

Küçük Mafya

Çek

Son Kez

Yalnız Gittin

Büyüdük Aniden

İstanbul Sular Altında

Gidenlerden

Yukarıya Bak

İlk Klibi:
[video=youtube;cOL73NQyCUw]http://www.youtube.com/watch?v=cOL73NQyCUw]YouTube - Avunmak Zor (Ogün Sanlısoy)[/video]

ayşenur

Üye
Yeni Üye
çok faydalı bir paylaşım olmuş gerçekten(!)
[ı]ogün sanlısoy, 7 şubat 2011 tarihinde 4.solo albümü ben i yayınladı. Albümün prodüktörlüğünü volkan başaran yaparken albümde sanlısoy'a, gitarda aytek akçakaya, bas gitarda sertan coşkun, davullarda ise sertan soğukpınar eşlik etti. Albümün kayıtları 5 ayrı stüdyoda gerçekleştirildi. Masteringi ise dünyaca ünlü grupların masteringlerini yapan helsinki finnfox stüdyolarında mika jussila tarafından yapıldı. Miksleri ise uğur memiş yaptı. Albümde 13 parça bulunmakta ve bu parçaların 12 tanesinin söz ve müziği ogün sanlısoy'a ait. Ayrıca söz ve müziği selahattin sarıkaya'ya ait olan ve erkin koray'ın sesiyle hepimizin aklına kazınmış parçalardan anma arkadaş'ın yeni düzenlemesi de albümde yer almakta.
Albümün ilk klip parçası mahir akyol tarafından avunmak zor isimli parçaya çekildi. Albümün imaj fotoğraflarında ise yine mehmet turgut imzası var.[/ı]

albümdeki parçalar:

Ben
söz & müzik: Ogün sanlısoy

avunmak zor

anma arkadaş
söz & müzik: Selahattin sarıkaya

bu ne biçim aşk

dikenli menzil

küçük mafya

çek

son kez

yalnız gittin

büyüdük aniden

istanbul sular altında

gidenlerden

yukarıya bak

ilk klibi:
[video=youtube;col73nqycuw]http://www.youtube.com/watch?v=col73nqycuw]youtube - avunmak zor (ogün sanlısoy)[/video]

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç