Nedir Bölümü

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde mavimor tarafından oluşturulan Nedir Bölümü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,413 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Nedir Bölümü
Konbuyu başlatan mavimor
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan evrensel-insan

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Nedir bölümüne yönetimden arkadaşlarımız 5N1K nicki ile bilgiler eklemekteler. Kendisi zannettiğiniz gibi bir bot ya da farklı kişi değildir:)

Bilgilerinize..

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Çok büyük ihtimalle bugünden sonra 5-6 Gün boyunca günde 8000-9000 adet min içerik ekleyecek 5N1K çalışmaya devam edecek. Bu süre zarfında toplamda 65500 adet kelime ekleyecek sitemize. Yoğun mesaj trafiği olacağından sizlerden rica son yazılanlardan takip etmek yerine ana sayfada solda ?!+ olan ikonun renkli çıktığı konulara tıklayarak son eklenen mesajlarını takip etmeniz olacaktır. Bu süreçte anlayışlı olacağınızı varsayarak şimdiden sizlere teşekkür ederiz.

glsezinrs

Kahin
Yeni Üye
Çok büyük ihtimalle bugünden sonra 5-6 Gün boyunca günde 8000-9000 adet min içerik ekleyecek 5N1K çalışmaya devam edecek. Bu süre zarfında toplamda 65500 adet kelime ekleyecek sitemize. Yoğun mesaj trafiği olacağından sizlerden rica son yazılanlardan takip etmek yerine ana sayfada solda ?!+ olan ikonun renkli çıktığı konulara tıklayarak son eklenen mesajlarını takip etmeniz olacaktır. Bu süreçte anlayışlı olacağınızı varsayarak şimdiden sizlere teşekkür ederiz.

Sanıyorum bu bir "sözlük" aktarımı çalışması..Keşke felsefe sözlüğü niteliğinde olsaydı, daha faydalı olurdu diye dişünüyorum...

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Felsefe sözlüğü ile kısıtlamayacağız. TDK de olan tüm kelimeler olacak. Daha sonra felsefe ile alakalı olanları çekebiliriz ayrı bir bölüme..

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Akşam yoğun saatlerde 21.00 ile 00.30 saatleri arasında botu devre dışı bırakacağım. Beni bile soğutuyor peşi sıra girilen entryler:) 5-6 gün içinde tamamen bitmiş olacak...

E

evrensel-insan

Ziyaretçi
Akşam yoğun saatlerde 21.00 ile 00.30 saatleri arasında botu devre dışı bırakacağım. Beni bile soğutuyor peşi sıra girilen entryler:) 5-6 gün içinde tamamen bitmiş olacak...

Her iki haber de sevindirici. Yalniz bu kisda surede bu kadar mesaj iletimine "sapka cikarmak" gerekir. Gunumuz teknigini kullanmak ta bu olsa gerek.

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Valla üstad senden daha hızlı entry girebilen bir mekanizma daha var işte kabul et:)

Her iki haber de sevindirici. Yalniz bu kisda surede bu kadar mesaj iletimine "sapka cikarmak" gerekir. Gunumuz teknigini kullanmak ta bu olsa gerek.

E

evrensel-insan

Ziyaretçi
Valla üstad senden daha hızlı entry girebilen bir mekanizma daha var işte kabul et:)

Dogrudur. Gerci ben genelde dagarcigimi ve bunyesindekileri kullaniyorum. Ne yaparsin teknik kullaniminda biraz ozurluyumdur.

Farkin farkina varabilmek ve icsellestirebilmek ve bir seyi gozlemliyebilmek, olani oldugu gibi yansitma adina bir olgudur ve olgu, zaten kabul/red tartismasina acik degildir.

Bak bir ornek vereyim. Senin lakabin mavimor ve bunu sen kendin icin secmissin. Iste burada baskasinin bunu kabulu/reddi soz konusu degildir, bu senin dogrun; baskalarinin epistemolojik gercegidir. Iste bu gercegi degistirebilecek tek kisi de sensin. Yani bu gercek ancak sen istersen degisir, cunku senin dogrun.

Simdi sakin buradan "ustad simdi de lakabima takti" dusuncesini cikarma! :)

Algilanmasi acisindan bu ornegi verdim.

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Evet arkadaşlar müjdeli haberi vereyim:)

Botun otomatik çalışma işlemleri sona ermiştir. Bu sürede canınızı sıktığımız zamanlar olmuştur. Affola:)

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Zamanla siteye faydasını anlayacaksınız felsefe.net e nasıl gedliniz başlığında merak etmeyin:)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç