Nedim Zeper - Söz

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Çıkan Albümler kategorisinde koza tarafından oluşturulan Nedim Zeper - Söz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,603 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Çıkan Albümler
Konu Başlığı Nedim Zeper - Söz
Konbuyu başlatan koza
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan koza

koza

Felsefe.net
Yeni Üye
2005 yılında yayınlanan ilk albümü "Şakası Yok" en çok dinlenen albümler arasındaydı. Belki onu değil ama şarkılarını yakından tanıdınız ve sevdiniz. Yıl 2008; şimdi o sizlere yeni albümü "SÖZ!..." de yer alan şarkılarını söylemeye hazırlanıyor... Nedim Zeper, müzik direktörlüğünü ve prodüktörlüğünü üstlendiği Mucize İşler imzalı yeni albümü "SÖZ!.." ile 2008 yılına damgasını vurmak için müzik marketlerde yerini aldı.

SÖZ!.. albümünde 11 şarkı yer alıyor. Albüme katkıda bulunan isimler arasında; Alper Arundar, Ömer Bayramoğlu, Cüneyt Tek, Beste Sönmezocak, Deniz Erten gibi isimler yer alıyor. Şarkıların düzenlemelerinde ise Serkan Sönmezocak, Koray Türker, Hakan Suersen, Tansel Doğanay ve Tolga Görsev 'in yanı sıra Nedim Zeper bulunmakta.

Albümün çıkış ve ilk klip parçası "Aşkın Adı..." Emir Khalilzade yönetmenliğinde İstanbul Sanat Merkezinde çekildi.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar