Ne tür müzik dinlersiniz?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anketler kategorisinde fides tarafından oluşturulan Ne tür müzik dinlersiniz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,713 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anketler
Konu Başlığı Ne tür müzik dinlersiniz?
Konbuyu başlatan fides
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İnci Birinci

biricik

Felsefe.net
Yeni Üye
Kulağa hoş gelen ve o anki ruh halimi yansıtan türler diye kaçamak bir cevap vermek istiyorum :) Ama genelde rap ağırlıklı

Düş

Üye
Yeni Üye
Metal, rock, alternatif rock-metal, türkü. Tabii bunlar da kendi içlerinde ayrılıyor genelde fark etmiyor benim için özellikle metal hususunda, sadece black metal ayrımını pek sevmiyorum çünkü şarkıda ne diyorlar anlamıyorum. Ama bazı black metal şarkıları anlaşılır oluyor o zaman da dinlememezlik yapmıyorum. : )

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Lise yıllarımda koyu bir Heavy Metal-Thrash Metal-Hard Rock dinleyicisiydim ve Axl Rose hayranıydım.:smile:Üniversite yıllarımdan sonra Trance müziğe merak sarıp Dj Tiesto, Dj Mario, Armin van Buuren, Yahel gibi dj'leri dinlemeye başladım. 30'lu yaşlarımda ise Mercan Dede ile beraber bir ney tutkusu başladı. Seda Bağcan ile bu tutku devam etti ve artık ağırlıklı olarak arp, ney gibi dinlendirici müzikler dinleyebiliyorum ve yine biliyorum ki müzik tarzımdaki bu uç değişiklikler yaşlandığıma işaret:)))

İnci Birinci

Düşünür Üye
Yeni Üye
Kitap da olduğu gibi,müzik türünde de çok ayırım yapmıyorum. Yani,tutkuyla bağlandığım,olmazsa olmaz diyerek seçim yaptığım bir sanat dalı değil bu da. Kulağıma güzel gelen her müziği zevkle dinliyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç