Nasıl bir kitap ? Psikoloji üzerine kitap tavsiyesi

haldun

Yeni üye
Kayıtlı Üye
ben kıtap okumaya yenı başladımda piskoloji kitabı okumak ıtıyorum ınsanlara nasıl yaklasacagım konusunda ınsanlarla ilişkilerim konusunda bilgi edinmek ınsanların bazı hareketlerini önceden tahmin etmek istiyorum ve bunu kitap okuyarak yapacagıma inanıyorum insanlar ne gibi durumlarda ne gibi tepkiler verir bunları tahmin etmek ıstıyorum ve...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

turko29

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Erich From Sevme Sanatı Güzel bir kitap

silence

Yeni üye
Kayıtlı Üye
ınsanların bazı hareketlerini önceden tahmin etmek istiyorum ve bunu kitap okuyarak yapacagıma inanıyorum insanlar ne gibi durumlarda ne gibi tepkiler verir
İnsan ruhunun derinliklerinde gezen en iyi yazar Dostoyevski'dir bence,ama onun kitapları yaşına biraz ağır gelebilir.Kitapları roman tarzıdır. Sigmund...

silence

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Nietzsche "ruhbilim konusunda bana bir şeyler öğretmiş tek kişidir o"der.
Sigmund Freud değil Nietzsche olucaktı.
Sigmund Freud der ki: "Dostoyevski olmasaydı eğer psikanaliz biraz beklemek zorunda kalacaktı"

padisah63

Yeni üye
Kayıtlı Üye
platonun Devlet kitabını felsefeyle uğraşan herkesin okuması gerek bence. tavsiye ederim.

BayChinaski

Yeni üye
Kayıtlı Üye
ben kıtap okumaya yenı başladımda piskoloji kitabı okumak ıtıyorum ınsanlara nasıl yaklasacagım konusunda ınsanlarla ilişkilerim konusunda bilgi edinmek ınsanların bazı hareketlerini önceden tahmin etmek istiyorum ve bunu kitap okuyarak yapacagıma inanıyorum insanlar ne gibi durumlarda ne gibi tepkiler verir bunları...