Nacizane eserim

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Amatör Şairler ve Şiirler kategorisinde Halimeedip tarafından oluşturulan Nacizane eserim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 847 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Amatör Şairler ve Şiirler
Konu Başlığı Nacizane eserim
Konbuyu başlatan Halimeedip
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Objectivity

Halimeedip

Felsefe.net
Yeni Üye
Tek bir umut vardı
Tek umuda tek adım
Bizi bizden bitirmeye
Her şey senin elinde
Biz kelimesine sana bağlıydık
O dudaklarından dökülen söze
Şimdi bir yerdeyim
Tek söz lazım
Uçuruma düşmem için
Düşmekde sende düşmemekte
Gönül bağıyla bağlanmayada
Dönüşü olmayan yola girmeyede
Ölümede umudada
Tek söz
"KAL"

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Tek bir umut vardı
Tek umuda tek adım
Bizi bizden bitirmeye
Her şey senin elinde
Biz kelimesine sana bağlıydık
O dudaklarından dökülen söze
Şimdi bir yerdeyim
Tek söz lazım
Uçuruma düşmem için
Düşmekde sende düşmemekte
Gönül bağıyla bağlanmayada
Dönüşü olmayan yola girmeyede
Ölümede umudada
Tek söz
"KAL"

Şiir güzel fakat imla hataları var, okurken insanı ciddi anlamda rahatsız ediyor. Özellikle "de-da bağlacı" kullanımında sorun var, gerçi akıllı telefonda yazarken ben de hatalar yapmaya başladım, klavye otomatik yazıyor ve kontrol etmeye vaktim olmazsa da, o yanlış şekliyle kalıyor.

Halimeedip

Felsefe.net
Yeni Üye
Şiir güzel fakat imla hataları var, okurken insanı ciddi anlamda rahatsız ediyor. Özellikle "de-da bağlacı" kullanımında sorun var, gerçi akıllı telefonda yazarken ben de hatalar yapmaya başladım, klavye otomatik yazıyor ve kontrol etmeye vaktim olmazsa da, o yanlış şekliyle kalıyor.
Teşekkür ederim yorumunuzla beni geliştirdiğiniz için bir dahakine daha dikkatli olucam

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Teşekkür ederim yorumunuzla beni geliştirdiğiniz için bir dahakine daha dikkatli olucam

Düzenle bölümünden gerekli düzeltmeleri yapabilirsiniz çünkü bu şekilde şiirin anlam bütünlüğü bozuluyor.

Karamsar bir şiir aslında fakat insan aşık olunca ve çalkantılı bir aşksa böyle hissediyor galiba.:) Herkes tarafından bilinen Homeros'un aşk tanımı da bu karmaşık süreci anlatıyor. Adımlar atılıyor bazen karşı taraf görmezden geliyor, tam o adım atıyor siz geri çekiliyorsunuz derken aşk çok karmaşık bir durum, aklı başında olanı da deli eder.:) Allah kavuştursun ne diyelim.

“İşte aşkın sıcaklığı, özlemin artan çarpıntısı, aşığın fısıldaşması, öyle dayanılmaz bir büyü ki, en makul insanı deli eden.”
Homeros - İlyada

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar