Musin Yohan

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Fotoğraf Kulübü kategorisinde kaşıksurat tarafından oluşturulan Musin Yohan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,083 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Fotoğraf Kulübü
Konu Başlığı Musin Yohan
Konbuyu başlatan kaşıksurat
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Öztürk

kaşıksurat

Yeni üye
Yeni Üye
Musin Yohan;41 yaşında, Bandarlampung Endonezya'da 10 Şubat 1966'da doğdu.

Hayata dair müthiş farklı bir bakış yakalayan Endonezyalı Fotoğrafçı Musin Yohan'ın çalışmaları bütün dünyayada hayranlık kazandı.

Fotoğrafçılıkla ilgili şunları söylüyor:

''Fotoğrafçılık bir sanattır, dünyayı ışıkla boyamaktır. Küçük bir çocukken resim yapmayı severdim ve fotoğrafçılık vasıtası ile duyguları olduğu kadar düşünceleri de kışkırtabilen anları yakalayarak kendimi daha doğru olarak ifade edebiliyorum. Gerçekten, iyi bir fotoğraf çekmek isteyen bir kişi sanat duygusuna sahip olmalıdır. Ve o, düşünmenin bir yoludur, anları yakalayarak, zihnimi saliselere ayırarak konsantre olma ve odaklama fırsatına sahip oluyorum ve bu, zihnime huzur veriyor.

Derin düşünceleri ve duyguları harekete geçirebilen, özellikle insanları ilgilendiren ve doğaya ait motifler arıyorum. Bunlar varoldukları şekilde doğal olmalılar, oynama (manipulasyon) olmamalı, doğal ışık kaynağı olmalı. Bu nedenle iyi anları bulmak zordur ve kendini anlatan iyi bir fotoğraf sunmak, benim için bir meydan okumadır.'' Alıntıdır...

0137pe0.jpg

0140tk3.jpg

ec33767b90de04664d817b83bb8bea7f.jpg

26d897669f320ae20879396f9790cfea.jpg

Öztürk

Felsefe.net
Yeni Üye
Son resimde baya oynanmış sanki , baksana sigaranın dumanı teyzemin azından nasıl çıkıyor.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç