Merhaba

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hey! Ben Geldim! kategorisinde Painfully tarafından oluşturulan Merhaba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,807 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hey! Ben Geldim!
Konu Başlığı Merhaba
Konbuyu başlatan Painfully
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Painfully

Painfully

Üye
Onursal Üye
Hadi ilk konu benden olsun, herkese de selam olsun.
Forumun yeni goruntu ve duzenini begenmeniz dilegiyle.​

Farkeder mi

Yeni üye
Yeni Üye
Bu nereden çıktı?

Sanki felsefe forumundan haber ve herhangi bir konu tartisma sitesi olmus gibi. Açıkçası beğenmedim. Sadelik her zaman daha iyidir

X

FAdmin
Onursal Üye
Merhaba hosgeldiniz.

@farkeder mi arkadasin actigi konu ile verdigin cevap biraz alakasiz olmus :) Yenilik iyidir iyi.

ihaveanidea

Filozof
Yeni Üye
Sizlere de merhabalar.

Bir gece vakti yaktığımız ateşin başına yeni insanlar katılmışlar,hoş gelmişler.

Ben Sayın X'in ve Sayın Alper'in forum yönetimini beğeniyordum ve yeni gelen moderatör arkadaşların da aynı kalite,objektivite ve sürdürülebilirlik ile gerekli bürokrasiyi sağlayacaklarına gönülden inanıyorum.

Nacizane dileğim odur ki bu korunmuş alana her görüş ve tarzdan insanın gelip bir şeyler paylaşmasıdır.

Nihayetinde bu foruma giriş bile bir kıvılcım çakmasıdır.

Sizlere bu kısa merhabanın ardından site yönetimini işleri ile baş başa bırakıyor ve kolaylıklar diliyorum.

Mara

Üye
Yeni Üye
Merhaba [MENTION=6360]ihaveanidea[/MENTION] ; ne güzel yazmışsın.Dilerim o ateşi beraber yükseltir, çeşitlenir, gelişir ve oldukça keyif alırız :)

@Painfully ciğim merhaba hayatım, hoş geldin/k.

Painfully

Üye
Onursal Üye
Bu nereden çıktı?

Sanki felsefe forumundan haber ve herhangi bir konu tartisma sitesi olmus gibi. Açıkçası beğenmedim. Sadelik her zaman daha iyidir

Merhaba hosgeldiniz.

@farkeder mi arkadasin actigi konu ile verdigin cevap biraz alakasiz olmus :) Yenilik iyidir iyi.

Sizlere de merhabalar.

Bir gece vakti yaktığımız ateşin başına yeni insanlar katılmışlar,hoş gelmişler.

Ben Sayın X'in ve Sayın Alper'in forum yönetimini beğeniyordum ve yeni gelen moderatör arkadaşların da aynı kalite,objektivite ve sürdürülebilirlik ile gerekli bürokrasiyi sağlayacaklarına gönülden inanıyorum.

Nacizane dileğim odur ki bu korunmuş alana her görüş ve tarzdan insanın gelip bir şeyler paylaşmasıdır.

Nihayetinde bu foruma giriş bile bir kıvılcım çakmasıdır.

Sizlere bu kısa merhabanın ardından site yönetimini işleri ile baş başa bırakıyor ve kolaylıklar diliyorum.

Merhaba [MENTION=6360]ihaveanidea[/MENTION] ; ne güzel yazmışsın.Dilerim o ateşi beraber yükseltir, çeşitlenir, gelişir ve oldukça keyif alırız :)

@Painfully ciğim merhaba hayatım, hoş geldin/k.

Arkadaslar hos gordum ve hosbuldum/k, oncelikle bunun için tesekkur ediyorum/z.
Lakin ben yoneticiden ziyade buranin grafiker/destekçisiyim.
Bu da sadece bir giris/selam konusu olmaliydi kanimca. :)
Herkese dusuncesi için tesekkur ediyor ve saygi duyuyorum.
Not etmeliyim ki, kirmaya degil daha da guzellestirmeye ve biraz yenilik katmaya geldik.
Sunun da altini çizmek isterim izninizle; sayin .@Farkeder mi, uslubunuzu biraz kaba ve yersiz buldum. En azindan vermis oldugum selami bari alsaydiniz.
Tekrardan herkese tesekkur ederim, hosbuldum. :)

Farkeder mi

Yeni üye
Yeni Üye
Merhaba, özür dilerim kırmak ve kaba olmak istememiştim, haklısın direk fikrimi söylemişim. Öncesinde ilk sekmede felsefeyle alakalı konular çıkardı şimdi sekmeyi kapatmak gerekiyormuş.

Kaba bir insan değilim, onu söyleme tonumda çok farklı söylüyorum, maalesef yazıda vurgu ve tonlama yapmak mümkün değil.

Painfully

Üye
Onursal Üye
Merhaba, özür dilerim kırmak ve kaba olmak istememiştim, haklısın direk fikrimi söylemişim. Öncesinde ilk sekmede felsefeyle alakalı konular çıkardı şimdi sekmeyi kapatmak gerekiyormuş.

Kaba bir insan değilim, onu söyleme tonumda çok farklı söylüyorum, maalesef yazıda vurgu ve tonlama yapmak mümkün değil.

Onemi yok, çokça tesekkur ederim.
Vurgu ve tonlama konusunda hak veriyorum.​

Ocean

Üye
Yeni Üye
Bilim adamları mars'ta hayat buluyor, ben de sende...

kCkmkrOp

Üye
Yeni Üye
Hellllööööööööööööööööööööööööööööööööööö :$

elbiss

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Merhaba hoşgeldiniz..

Yenilik güzeldir ileride dahada güzelleşeceğine inanıyorum ellerinize sağlık.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç