Memleket İsterim

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Siyaset Meydanı kategorisinde "ictenlik" tarafından oluşturulan Memleket İsterim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,001 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Siyaset Meydanı
Konu Başlığı Memleket İsterim
Konbuyu başlatan "ictenlik"
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
“Memleket İsterim – Aydınların Gözüyle Türkiye” adlı belgeselde, insanları derinden
etkileyen, kanaat önderi gücündeki aydınlar, Türkiye’nin dününü, bugününü ve
geleceğine ilişkin öngörülerini ve arzularını anlatacak.

Her bölümde bir aydınımız nasıl bir Türkiye’de doğup-büyüdüğünü, bugün nasıl bir
Türkiye’de yaşam sürdüğünü ve geleceğin Türkiye’sine ilişkin hayalini izleyicilerle
paylaşacak.

Oynatma Listesi İçin Tıklayınız

(bazı-kimi) video altlarında daha fazla göster bölümüne -bölümü tıklanarak- konuşma metinleri de okunabilir/okunabiliyor, paylaşan arkadaşa teşekkürler-çok teşekkürler yeniden
-şimdi baktımda konuşma metinlerinden bi kaç kelime atlanmış-değiştirilmiş, örn;

paylaşılan metin
Korkmayan bir türkiye hayal ediyorum, kendine güvenen bir türkiye hayal ediyorum.
Farklılıklarını bir zenginlik ve güç olarak kendinde yaşatabilen bir türkiye hayal ediyorum.
Ve onlara büyük bir samimiyetle sarılan bir türkiye hayal ediyorum.
Süryanisine de alevisine de kürtüne de. Siyaseten değil insan olduğu için hakkını teslim eden bir türkiye hayal ediyorum.
konuşma metni
-farklılıklar parantezlendi

Yani Süryanisine de (ermenisine de) alevisine de kürtüne de. Siyaseten değil (kalbi bir bağla) insan olduğu için hakkını teslim eden bir türkiye hayal ediyorum.

(dinlemesi keyifli-tavsiyeler;)

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar