Manik Depresif - Bozulan Yemin I. (18+)

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde non tarafından oluşturulan Manik Depresif - Bozulan Yemin I. (18+) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,382 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Manik Depresif - Bozulan Yemin I. (18+)
Konbuyu başlatan non
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

non

düşünemeyen
Yeni Üye
İzninizle, bozacağım bugün yıllarımın yeminini. Dokunmamıştım bu tuşlara, bu kadar dolu hüzünle. İnsanların hayatlarında hep vazgeçilebilen birisi olarak yer aldım. Gözden çıkarılacak ilk insan. Bunların hiçbirisi zerre **kimde değildi. Beni her gün böyle şeylere üzülen ya da kötü bir insan olarak görmeyin. Ben her gün sabahtan akşama kadar çalışıp, her günde çok içen bir insanım.

"Kimi sevsem, onun hep uzakta bir sevdiği vardı, unutamadığı ilk aşkı ya da onu terk edip giden sevgilisi... Kimi derinden sevsem, o bir başkasını derinden hatırlardı. Öylesine çok sevdim ki onları, başkalarına duydukları sevgiyi anlatmalarını, sessizce, içim acıyla kanayarak dinledim.
Beni yitirmekten hiç korkmadılar; çünkü onlara göre fazla iyiydim; bu yüzden ilk anda vazgeçilebilirdi benden.
"

Benim kadar kolay terk edilebiliyorsanız ve, bu sizin lanetiniz gibiyse; benden çokta farklı bir yere düşmezsiniz. İlla ki bir masada tokuşur kadehlerimiz. Zerre merakım kalmadı insanlara karşı artık. Yargılama dönemime geçiyorum, izninizle.

Önceden alabildiğine arkadaşımdı her yer, koca bir şehir tanıdığım insanlar, beni sevenler, sevgililerim, kısa ilişkilerim.. Azdan az, çoktan çok gider. Benden çok gitti ve bu haldeyim. İşin garibi, öyle bir çok gitti ki "hiç" bıraktı bende.

Yazdığım zamanlardan bir sözüm ile elveda, daha fazla yazamayacağım..

"Çünkü hep dem vurdu yalnızlığım, dem vurdum yalnızlığa."

Son düzenleme:

UpBot

Kahin
Yeni Üye
Faydalı bir konu olmuş fikri olan var mı? :)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç