Kuran'in Yazari Kimdir?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Din Bilimleri kategorisinde evrensel-insan tarafından oluşturulan Kuran'in Yazari Kimdir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,053 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Din Bilimleri
Konu Başlığı Kuran'in Yazari Kimdir?
Konbuyu başlatan evrensel-insan
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İnci Birinci

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Benim kimligim yazdiklarimdir.

Bakiyorum oteki arsiz ve saygisiz yuzunu gostermekte hicgecikmedin.

Ben kimseye iftira atmam. Herkesi kendin gibi sanma.

bunlar neden oluyor der yolcu?

Yolcu yolunda gerek.

bir sınavsa eğer der Rıfat

Degilmis meger der Rifki.

der rifat be rifki ;
sende mi okumadin bizi.

Evrensel-İnsanı tanıyor musunuz?

buradan öte hayır ve neden sordunuz acaba?

banlanmışsınız ve yarım kalmış o halde sadece bu sitede tartışma geçmemesi olasılığını arıyoruz o halde bunun için yazdık

açıkçası biz sitede tartışma görmekten huzursuzuz-taraf kim olursa olsun

siz bizleri tanıyor musunuz?

Sosyalmedya da herkes evrensel insan zihniyetini tanir, ben de dahil.

Yorumlardan alabildiklerimin bazıları yukarıdakiler bu konu ile bu yorumların alakası var mı?

Ben de bu başlıkta konu dışı 2 yorum yaptım ben de hatalıyım ancak bir eğitmen olarak evrensel-insan siz herkesten çok daha fazla hatalısınız. Başkalarının bilinç düzeyini beğenmezken kendi bilinçsizliğinizi nasıl açıklıyorsunuz?

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Allahın söylediklerine inanmıyor ataist forumlarında yazılan yorumlara inanıyorsun.
Komik bile değilsin! Kendine başka ilahlar edinen inançlı bir ateistsin!

Maalesef tahminin de etiketin de tutmadi.

Ben teolojik noncognitivist bir serbest dusunurum.

Ateistler gibi tanriyi hem varlik olarak degerlendirmem, hem de kavram olarak var oldugunun bilincindeyim.

Benim yazilarimda inanc yoktur, gozleme dayanan bilgi ve dusunce vardir. Yani bilimseldir.

İnci Birinci

Düşünür Üye
Yeni Üye
Teolojik noncognitivizm-Tanri kavrami anlamsiz, luzumsuz, gereksizdir. Ustunde akil yurutmeye degmez.

BAK,BU CÜMLEYİ SENİN YAZINDAN KOPYALADIM BURAYA.

ANLAMSIZ, LÜZUMSUZ, GEREKSİZ OLDUĞUNA ,ÜSTÜNDE AKIL YÜRÜTMEYE DEĞMEDİĞİNE İNANDIĞIN BİR KONUYU BURAYA TAŞIYIP,BUNCA SAYFAYI KİRLETİP BU SAÇMALIKLARA NEDEN OLMAN, HANGİ AMACI İÇERİYOR?????????????? BE GAFİL!!!!!!!!!

Sen elbette ataist olamazsın,kaç tane ateist tanıdım,hepsi teistlere saygılı insanlar.
Ateist sitesinde bile uslanmamışsın,dışlanmışsın ya. Sana laf geçmez,ancak eğlenilmeye değersin sen.

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Teolojik noncognitivizm-Tanri kavrami anlamsiz, luzumsuz, gereksizdir. Ustunde akil yurutmeye degmez.

BAK,BU CÜMLEYİ SENİN YAZINDAN KOPYALADIM BURAYA.

ANLAMSIZ, LÜZUMSUZ, GEREKSİZ OLDUĞUNA ,ÜSTÜNDE AKIL YÜRÜTMEYE DEĞMEDİĞİNE İNANDIĞIN BİR KONUYU BURAYA TAŞIYIP,BUNCA SAYFAYI KİRLETİP BU SAÇMALIKLARA NEDEN OLMAN, HANGİ AMACI İÇERİYOR?????????????? BE GAFİL!!!!!!!!!

Sen elbette ataist olamazsın,kaç tane ateist tanıdım,hepsi teistlere saygılı insanlar.
Ateist sitesinde bile uslanmamışsın,dışlanmışsın ya. Sana laf geçmez,ancak eğlenilmeye değersin sen.

Seni artik senden iyi davranisindan tanidim.

Esaretin ile beni yaniltman mumkun degil.

Daha neyin ne oldugunun farkinda bile degilsin.

Ne zaman serbest dusunurlugun her turlu kavram ve konuyu nasil sorguladigini ogrenirsin, o zaman belki algilarsin.

İnci Birinci

Düşünür Üye
Yeni Üye
Ben, beyinden olmadığı belli ama, nerden üretildiği belli olmayan -isim hırsızlığı- yapılarak "kavram,bilgi "diye sunulan şeyleri algılayabilecek kadar salak bir yapıda değilim.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar