Kuran yaktığı iddiasıyla linç edilen Afgan kadının katillerine idam cezası..

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gündem (Dünya\/Türkiye) kategorisinde Düş tarafından oluşturulan Kuran yaktığı iddiasıyla linç edilen Afgan kadının katillerine idam cezası.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,745 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gündem (Dünya\/Türkiye)
Konu Başlığı Kuran yaktığı iddiasıyla linç edilen Afgan kadının katillerine idam cezası..
Konbuyu başlatan Düş
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan evrensel-insan

İnci Birinci

Düşünür Üye
Yeni Üye
NANANANAAAAA...NANANAAAAA Ne güzel şarkıdır o ama söz yazarının cehaletini sergileyen o aşırı nakaratlar yok mu? (Amman yarabbim,şimdi birisi bu mesajımı da sahiplenmese bari :biggrin: ) Derdim müzik zira.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
NANANANAAAAA...NANANAAAAA Ne güzel şarkıdır o ama söz yazarının cehaletini sergileyen o aşırı nakaratlar yok mu? (Amman yarabbim,şimdi birisi bu mesajımı da sahiplenmese bari :biggrin: ) Derdim müzik zira.

Alismis, kudurmustan beterdir.

Evet alintida da goruldugu gibi hala benim senin yazdiklarima gozlemimden ortaya koydugum psikolojik analizin aynen esaretine devam ediyorsun.

Ne olur beni yanilt.

Bundan sonar her esaretinde ayni tekrari alacaksin taki beni gozlem ile yaniltana kadar.

Evrensel-İnsan tüm başlıklarda bu tip konu dışı atışmaların sebebi siz olduğunuza göre umarım bir eğitmen olarak forumu sabote eden bu tür paylaşımları yapmaz ve yapan kişilere de örnek olup, hakkınızda kötü konuşanları utandırırsınız...

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Bir seyin sebebi onu baslatandir.

Ben hic bir zaman konu disina bir baslikta ilk cikan degilim.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar