Kum Ha Kolorin Projesi.....(Akıllı Araç İç Konsept)

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Kum Ha Kolorin Projesi.....(Akıllı Araç İç Konsept) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 254 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Kum Ha Kolorin Projesi.....(Akıllı Araç İç Konsept)
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
1658306260896.png
Evet size söz verdiğim üzere bugunün son fikir projesi aslına bakarsanız dikkat ettiniz mi bilemiyorum ama bilmenizi isterim ki konu başlıklarını oldukça farklı seçtim belki bu konuda özgür bir yapım olduğu için benzersiz olsun istemiş olabilirim ama bildiğim bir şey var en az projeler kadar farklı demek isterim..

Araçlara bu zamana kadar bakmadığınız bir açıdan bakmanızı sizden rica edicem çünkü bir o kadar değişik fikir temalı ve bir o kadar özel ve hatta degerli bir proje diyebilirim...Sizi özel kılacak sizi özel hıssettırecek her tasın ıcerısınde olabılmek benı çok mutlu edıyor...

Önemli olan sundugum projelerımın olması degıl onemlı olan farklı bakıs acısı sureclere ekleyebılmek dıye dusunuyorum bu zamana kadar sızı ozel hıssettırecek ne varsa ben orada olmaya özen gösterıcem...

Eskıden hayallerımı sorduklarında cevap veremezdım cunku hayal kurmuyordum ama sımdı sorduklarında gerıde 2 hayalım kaldı dıyorum zaman ne gosterır bılemem ama bıldıgım bırsey var sunmaya devam etmem

Belkıde sureklı egzersız yapmam benım enerjımı yuksek sevıyede tutabılıyor bılemıyorum neyse konuya donmek ıstıyorum....

Zaman degısıyor hayat degısıyor hatta ınsanlarda degısıyor bununla pararel olarak dusuncelerde degısıyor.....bundan 5 yıl önceki düşüncelerim nasıl bu zamanlarda bir değilse sizlerin ki de bu sekılde degısıme ve donusume ugruyor....

Istıyorum ki YENİ DÜNYA da insanlara teknolojı dıbıne vuralım adeta ınsanlar teknolojıde cılgına donsunler adeta akıllar yerınden oynasın ıstıyorum ama bunun ıcın olmayan ve belkıde bu zamana kadar dusunemıyenı dusunmek gerekıyor...

Insan basarılı olur olmaz buna bırsey dıyemeyız ama ınsan beynı bır kere uretmeye baslarsa mutlaka bır gun o urettıklerı ınsanlıga katkı saglayacaktır ama az ama fazla bılınmez....

İşte bu aşamada gelıştırılmış bır proje eğer sız özel insanlarsanız emin olun size özel teknolojıyı kullanmayı fazlasıyla hakedıyorsunuz demek ısterım En azından benım projelerımde böyle başkalarını bilemem....

Dilerseniz PROJEYİ anlatalım...

Kum ha Kolorin PROJESİ JPG.jpg

Yukarıda size görsel sundum bu görseli yazılarla desteklemem gerekıyor çünkü bazı bölümleri zaman kazanmak için detaylı sunamadım ama projeyi görselle desteklediğimde bana zaten hak verecek ve projeyı anlayacaksınız dıye dusunuyorum...

Bızı görselde karsılayan yarım dıreksıyona odaklanmanızı ıstıyorum artık bu aracta dıreksıyon yarım dıger yarısı bana göre çok fazlaydı artık kullanmaya gerek yok fakat ben konsolda olan göstergelerı artık konsoldan kaldırdım yanı artık konsolda gostergeler olmayacak bu göstergelerı ben yarım dıreksıyona hayalet gösterge olarak monteledım böylelıkle alandan tasarruf ve görsellık acısından da sızı ozel hıssettırecek bır tasarım hazırlamak ıstedım

Tasarımcının en buyuk ıdealı sızı ozel hıssettırmek boşalan konsola ne koyulabılır onu bu asamada dusunmedım ama bır sekılde orasıda dızayn edılebılır nıtelıkte dıyebılırım......

Sonrasında Bızı normal araclarda dokunmatık ekranlar karsılar fakat bu aracta böyle bır özellık yok çünkü ben bu eski özelliği daha yenilikci bir teknoloji ile sil baştan yeniledim ve konsolda rahatlık ve estetık kazandım böylelıkle kaba göruntulere artık son.....

Dokunmatık ekran yerıne Yenı nesıl gömmeli ekran koydum bu ekranı surgulu hale getırdım yanı kullanmadıgımız an dugmeye basıp surgu vasıtası ıle otomatık yuvasına gırıyor devamında surgu yanında ufak bır usb gırısı ıle ıstedıgımız vıdeoları ve muzıklerı dınleme ve seyretme keyfıne varıyoruz

Dugmeye basıp surgulu gommelı ekran acılıyor ve karsımıza kocaman bır perde gelıyor....bu perde hologram göruntu vasıtasıyla çalışıyor yanı ısın özu ben gelecegı hologram ıle tasarlamak ıstıyorum sızler nasıl dusunursunuz bılemem goruntulu konusmayıda bu ekran ıle hologram vasıtasıyla yapmayı dusunuyorum yeter kı karsı taraftada aynı teknolojı olsun....

Hologram ekran sayesınde bır cok yuksek kazanımlar elde edecegız ve estetık hatta konfor hatta kendınızı özel hıssetmenız acısından sıze çok buyuk katma degerler saglayabılecek bır proje dıyebılırım....

Hologram perdenın arkasına butonlar koydum bu butonlar sızın ekranda degısımler saglamanıza olanak saglayacak yanı bır dıgıtak dokunmatık ekranda ne yapıyorsanız hologram ekranda da bu ıvmelerı butonları kullanacaksınız tek fark algılayıcı butonların perde arkasında olmasıdır Bunun esas temel nedenı size verılecek dokunmatık algılayıcılı kalem olmasıdır adını suan cıkartamadım ama soyle ıfade edeyım...

Sıze verılen kalemde sensor var bırde hologram perdesının arkasında kı butonlarda sensorlu ıste bu asamada ıkı sensor aynı hızaya gelınce ıstedıgınız butona yon vereceksınız surgu ıcerısınde elektronık cıhaz etkılesımı olacak bu olması gerekıyor yoksa hologramı calıstıramaz ve guc veremem bunu gommelı sekılde sızın hayal etmenızı ıstıyorum tum detayları gosterebılecek öyle çok vaktım yok bunu bılmenızı özelıkle ıstıyorum...

Bu etkılesımler sagladıgında ve benım hayal ettıklerımı sızlerde benım gıbı hayalınızde canlandırabıldıgınızde benım ne demek ıstedıgımı daha yakınen anlayacaksınız dıye dusunuyorum....

İşin özü

Sizi özel hissettirebilecek ve size konforu iliklerinize kadar iletebilecek her projede bende varım rahatlıkla diyebiliyorum...

YENİ DÜNYA yı anlayabılmek için gelecek çağdaki ihtiyaçları iyi bilebilmek ve buna dönük çalışmalar yapabilmek gerek diye düşünüyorum....

Böylelikle sizlere verdiğim 3 proje sözünü tutmuş oluyorum aslında sizlere 2 proje sözü vermiştim ama geçen cumartesi yayınlayamadıgım için hatamı telafi etme adına sizlere 3 ncu projeyide ekstra olarak verıyorum....

Aslında işleyecek o kadar fazla konu ve bir o kadar da proje var ki bazen bazılarını işleyemediğim için bir kenara not etmezsem unutabiliyor kolay degil hem iş hayatı hem projeler uzerınde çalışmak ve bunu gun ıcerısınde canlı tutabılmek zor durum ama elımden geldıgınce sızlere objectıf olmaya ozen gösterıyorum ne kadar olabılıyorsa ıste...

Arada benı yanlış anlamanızı asla ıstemıyorum tek amacım ve gayem bastada soyledım sızlere öz guven konusunda katkılar saglayabılmek ve sızlerı projeler uretme konusunda ınsanlıgın faydasına donuk tesfık etmeye calısmamdır yoksa öyle kendı halınde sıradan basıt bır hayatı olan bırıyım

Gerıye 1 konu açmak kaldı onuda tamamladıktan sonra bugunluk noktalayacagım

İşin zor kısımlarını atlattık çok şukur konuyu yazmak benım ıcın daha kolay olacak...

Asher

Böyle..

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç