Konser

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Etkinlikler kategorisinde nilüfer tarafından oluşturulan Konser başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,367 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Etkinlikler
Konu Başlığı Konser
Konbuyu başlatan nilüfer
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nilüfer

nilüfer

Üye
Yeni Üye
Şef Cem Yılmaz konsere bekliyor

İSTANBUL - En eğlenceli klasik müzik konserine hazır mısınız? Şu sıralar ‘Yahşi batı’ filmiyle sinemalara konuk olan Cem Yılmaz’ın konuk şef olacağı Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası özel yardım konserinin biletleri bugün itibariyle satışa çıkıyor. Borusan Holding’in, genç yeteneklerin yurtdışındaki müzik eğitimlerine katkıda bulunmak amacıyla dördüncüsünü düzenlediği özel konserin biletleri Biletix’ten temin edilebilecek. Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’ndeki konserin bilet fiyatları ise 75 ile 200 lira arasında değişiyor.
Borusan Kocabıyık Vakfı konserden elde edilecek gelirle, New York Juilliard School of Music Piyano Eşlik bölümü yüksek lisans öğrencisi Çağdaş Özkan ve Hochschule für Musik Köln yüksek lisans öğrencisi Sıtkı Kandemir Basmacıoğlu’nun yurtdışı yüksek müzik eğitimine katkıda bulunacak. İlk kez bir sanatçının konuk olacağı Borusan Holding’in özel yardım konserlerine 2006 yılında Borusan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kocabıyık, 2007 yılında Rahmi Koç, 2008 yılında ise Bülent Eczacıbaşı konuk şef olmuştu. Biletix Tel: 0216 556 98 00

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar