Kitap okuyan biri ile tanıştığınızda, hazine bulmuş gibi bir hisse kapılır mısınız?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kültür ve Sanat kategorisinde Painfully tarafından oluşturulan Kitap okuyan biri ile tanıştığınızda, hazine bulmuş gibi bir hisse kapılır mısınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,148 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kültür ve Sanat
Konu Başlığı Kitap okuyan biri ile tanıştığınızda, hazine bulmuş gibi bir hisse kapılır mısınız?
Konbuyu başlatan Painfully
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ay

Painfully

Üye
Onursal Üye
  • Kitap okuyan biri ile tanıştığınızda, hazine bulmuş gibi bir hisse kapılır mısınız?

esekherif

Filozof
Yeni Üye
Orhan Pamuk ve Elif Şafak okuruysa , utanmıyor musun ormanlarımızı yok etmeye derdim.

T

Togepi

Ziyaretçi
Eğer ki ergenlikten gençliğe geçer iken , İpek Ongun okuduysa oradan koşar adımlarla uzaklaşırım.

Farkeder mi

Yeni üye
Yeni Üye
Eğer okuduğu bilim, felsefe, sanat ve türevleriyse gerçekten hazine buldum sayılır. Zira bu dallara ilgisi olan kimle konuştuysam(ne kadar da bu kişilerin sayısı bi elin parmağını geçmesede) hepsi bana birşeyler katmıştır.

Öte yandan saçma sapan romanları ve hikayeleri okuyanlar(eğitici olmayanlar) beni hayal kırıklıgına uğratıyor(eğer kitabı görüp adını görmediysem, sonradan gördüysem).

Lafın kısası, bana katacak şeyi varsa, kesinlikle hazine buldum.

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
Bir keresinde öyle biri ile karşılaşmıştım.. ya da karşılaştığımi sanmistim. Gözümde bir hazine sandığından farksızsin, senden faydalanmalıyım demiştim.

İnsan insandan "faydalanmali, beslenmeli"

Şimdi ise kendim bir sandık, okuduğum her kitap birer hazine.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar