keyifsizlik nedir ?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde K Harfinden Nedir? Başlıkları kategorisinde 5N1K tarafından oluşturulan keyifsizlik nedir ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 729 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı K Harfinden Nedir? Başlıkları
Konu Başlığı keyifsizlik nedir ?
Konbuyu başlatan 5N1K
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

5N1K

Kahin
Yeni Üye
Keyifsiz olma durumu

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Günlük hayatımda çok sık yaşamasam da sosyal medyada ara ara içine düştüğüm bir durum çünkü bazı yorum ve tavırlar insanı gerçekten çok yoruyor. Keyifli başladığım güne haberlerde ya da sosyal medyada gördüğüm rahatsız edici bir olay sebebi ile maalesef aynı şekilde devam edemiyorum. Televizyon ve haber izlemeyi bırakalı uzun zaman oldu ama yine de bir şekilde ya duyuyor ya da internette denk gelebiliyorum.

Başkaları yüzünden herkesin keyfi kaçıyor, ne tuhaf bir durum...

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Keyifsizlik hali bazı dönemlerde bende de olabiliyor böyle dönemlerde canım hiçbirşey yapmak istemiyor özellikle böyle dönemlerimde yapmakta olduğum herşeyi askıya alabiliyorum bazen işe bile gitmek istemiyorum ama böyle bir lüksüm yok çünkü ben ne zaman çalışmazsam o gün benim olmadığım gündür derim

Keyifsizlik halini tam manasıyla tarif edebilmek güç olsa gerek çünkü ruhsal yapıyı bazen havanın kapalı olmasıda etkileyebiliyor çok sık olmasada her insanın belli zaman ve dönemlerde duygusal replikler ve neticeler verdiği anlar olabiliyor diyebilirim Böyle anlarda kendi enerjinizi olabildiğince yükseltmeye ve kafaya çok fazla birşey takmama çok fazla kendinize sorular sormamayı deneyebilirsiniz şahsen ben böyle yapıyorum ve genellikle günü çok az bir keyifsizlik haliyle kapayabiliyorum..

Genelde günlük hayatımda çok neşeli ve güleç bir insanım ve karakter olarakta çok güçlü bir insanım yinede keyifsizlik hallerim olmuştur ama günü az eksiklikle tamamlamak oldukça iyidir derim Hayat güzel yaşam güzel bu dünyada güzellikleri görüp hayatımıza devam etmek durumundayız o yüzden herşeye ragmen HAYAT DEVAM EDİYOR..

Böyle.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç