Neler yeni

Kasım Ayında Balık Burcunu Neler Bekliyor

MeLekSy

Yeni üye
Katılım
30 Tem 2018
Mesajlar
296
Puanları
0
Konum
~Paradise..
Tüm taşlar yerine oturmaya başlayacak.
(19 Şubat - 20 Mart)
2018 yılı sana önemli adımlar attırdı. Yılın bitmesine çok az bir süre kalmışken, yeni fırsatlar karşına çıkıyor. 2018 yılının seni çok fazla yorduğunu düşünüyor olabilirsin. Aile hayatı bir taraftan, iş hayatı bir taraftan… Aslında içten içe düzeninin bozulduğunu da düşünüyorsun ancak uzun vadeli düşündüğün zaman her şeyin yerli yerine oturduğunu göreceksin. Bir süredir seni yoran arkadaşlıkların içinde kaldın ve bağlarını koparmak senin için oldukça zor oldu. Şimdi bu zorlukları toparlama zamanı. 7 Kasım’da gerçekleşecek Yeniay 9. evini etkisi altına alacak ve her şey senin için bir anda değişecek. Özellikle kangren olmuş ilişkilerden, mutsuz topluluklardan uzaklaşacaksın.

Ayın ilk günlerinde gerçekleşen Yeniay, ateş burcunda meydana geliyor. Aşk hayatındaki hareketliliğe sen bile şaşırabilirsin. Özellikle katıldığın ortamlarda veya iş toplantılarında gözler üzerine çekiliyor. Özgüvenin artarken istediğin kişiyle yakınlaşman kolaylaşacak. Çekingenliğin ve içe kapanık tavrın bu ay tamamen kalkıyor. Bu ayın başında tanıştığın kişiyle ciddi bir ilişkiye başlayabilirsin. Karizmasından etkileneceğin bu kişiyi ailenle tanıştırmak isteyebilirsin, ancak öncelikle kendisini ikna etmen gerekecek.

Uzun zamandır çocuk hasreti çekenler için de gelişmeler mükemmel olacak. Tüm bu koşulların değişmesi yaşam tarzında da değişimlere işaret ediyor. Aynı zamanda alışkanlıkların konusunda belli kararlardan geçebilirsin. Daha sağlıklı beslenmek, para biriktirmek, evden çalışmak, spora başlamak, ailenin bulunduğu semte taşınmak gibi gündelik yaşamını da yakından ilgilendiren gelişmeler oluşabilir. Kasım ayı başından sonuna kadar keyifli sürprizlerle yüzünü güldürüyor. Evli Balık burçlarına Yeniay’ın etkisiyle birlikte Jüpiter’in desteği kuvvetli olacak. Romantik, tutkulu, eğlenceli saatler seni bekliyor. Birlikte yolculuk yapmak için de uygun bir dönem olabilir. İkinci balayı gibi olan bu kısa tatil ilişkine çok iyi gelecek. Ayın son günlerinde torun müjdesini ailenle paylaşabilirsin.

Cesareti bol, cazibesiyle herkesi etkisi altına alan Balık burçları bu dönem organizasyon, etkinlik, davet ya da parti gibi planlamalarda çok başarılı olacaklar. Görselliğin de önem kazandığı bu döngüde giyim tarzından, yaşam stiline kadar kaliteni gösteriyorsun. Dikkat çekici işlerin ayı olan kasımda Balık burçları başarılı ortaklıklara ya da anlaşmalara imza atıyor. Bu ay aynı zamanda kafanı dağıtmak ve farklı uğraşlar edinmek için hobi edindiğin konuları çalışma hayatına dahil edebilirsin.

Kasım ayının gündemi: Hayallerine odaklanacaksın.

Aşk tılsımın: İlişkin tazelenecek.

Seks: Çekingenlikten uzaklaşacaksın.