Kasım ayında Aslan Burcunu Neler Bekliyor

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde MeLekSy tarafından oluşturulan Kasım ayında Aslan Burcunu Neler Bekliyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 942 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Kasım ayında Aslan Burcunu Neler Bekliyor
Konbuyu başlatan MeLekSy
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kahin

MeLekSy

Meraklı Üye
Yeni Üye
Detaylar ve ayrıntılar önem kazanacak.
(23 Temmuz - 23 Ağustos)
Kalbinin kapılarını aralama zamanı geldi! Ayın ilk günlerinde şans ve bolluk gezegeni Jüpiter, kendini en rahat hissettiği alanda yer alacak. Ateş burcunda hareket etmesi sana da birçok kapı açacak. İlişkilerinde, ev ortamında, gündelik konularda rutinini kaçırdığına üzülmemelisin. Kasım ayında aynı yöne baktığın insanları yanına alacaksın. Aynı yolda ilerlemek ve plan yapmak sana güç kazandıracak. Mantığından ödün vermeye niyetli olmadığın gibi aldığın kararların da sonuna kadar arkasında olacaksın. Her ne kadar sosyal ilişkilerini ön planda tutacak olsan da kariyerin için de önemli adımlar atacaksın.

Kasım ayında duyguların ön planda! Neredeyse bütün ilişkilerinde normalden fazla hassas tepkiler verebilirsin. Bu ay duygusal ihtiyaçların çok daha ağır basabilir ve çevrenden beklentilerin, aldığın kararlar bu doğrultuda şekillenecek. Duyguların, klişelerin aksine bu ay sana doğru kararlar aldırabilir, yeter ki onları doğru kullanmayı başar.

7 Kasım’da yaşanacak Yeniay ikili ilişkilerde savunma alanlarını artırabilir. Bir yandan kendini ifade etme konusunda eksiklikler hissedebilirsin. İlişkilerinde bir arayışta olan Aslan burçları için ılımlı bir esinti de yaratabilir. Eğer duygusal dünyanı yönetebileceksen yüzleşmeler bir o kadar gerçekleri yansıtabilecek. Çevrene karşı her ne kadar "Benim her şeye gücüm yeter" imajı çizsen de aşk konusunda bazen gücünü yetiremeyebiliyorsun. Detayları bir kenara bırakıp asıl olana odaklanmaya ne dersin?

Eğer ilişkisi olan bir Aslan burcuysan, kasım ayında yaşayacakların, bazı konuları yeniden düşünmene sebep olabilir. Birlikte olduğun kişiyle ilginç konular konuşabilir, sevgilini senden gizlediği konularda eleştirebilirsin. Kararlı olacağın bu ay ilişkinde de bu gücü kullanacak ve baskın taraf olacaksın. Evli Aslan burçları için ise son derece ilginç bir ay olacak. Eğer evli bir Aslan burcuysan, sevdiğin kişinin aslında bilmediğin yönleri olduğunu fark edebilirsin. Kasım ayı biraz yüreğinle çatışacak bir ay. Hayatından uzak tutmak istediğin durumların gelip tam burnunun dibinde bitmesi bilhassa ilişkilerin için geçerli. Her konuda fikir sahibi olduğunu düşünürken, eşini anlamıyor olduğunu fark etmek seni bir hayli sinirlendirebilir.

7 Kasım’da gerçekleşecek Yeniay, özgüvenini yükseltirken, hiç beklemediğin ortamlarda yeni iş bağlantıları kurabilirsin. Hem meslek hem de özel hayatında ki hareketlenme, sosyal çevrenin de genişlemesiyle olumlu etkiler yaratacak. Ama harcamaların da bu dönemde artabilir. 16 Kasım'da Merkür'ün başlayacak geri hareketi, kariyer alanında sallantılara sebep olabilir. Çalıştığın ortamda haksızlığa uğradığını düşünüyorsan, ayın 16’sından sonra açıkça dile getireceksin. Ön plana çıkmayıp, sadece işlerini yürütmek istesen de daha fazla kendini göstermen konusunda gökyüzü seni uyarıyor. Eğer kendi işini kurmak isteyen bir Aslan burcuysan, gök kubbe bu konuda sana yardımcı olacağını işaret ediyor.

Kasım ayının gündemi: Kararlarından ödün vermeyeceksin.

Aşk tılsımın: Bilmediklerini keşfedeceksin.

Seks: Doğal ve içten davranacaksın.

Sindella

Yeni üye
Yeni Üye
Hala bunlara inanan kaldı mı ya? Ben de gazetelere astroloji yazıları yazmaya başlayacağım artık. Herkesin her zaman başına gelecek bir şey yaz, o olunca da millet şaşırsın.
Pragmatik bakarsak insanları motive etmesi iyi.

Ayrıca burcumun özellikleri olduğu söylenen özellikleri taşımıyorum. Bunu dillendirdiğimde yükselenine baktır dediler, ona da baktım yine benim özelliklerim yoktu. Alçalan falan varsa ona da baktıracağım ileride. O da olmazsa kosinüsünü alıcaz toplayıp çıkarıcaz bakalım illa bir şeyler çıkar.

Son düzenleme:

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Hala bunlara inanan kaldı mı ya? Ben de gazetelere astroloji yazıları yazmaya başlayacağım artık. Herkesin her zaman başına gelecek bir şey yaz, o olunca da millet şaşırsın.
Pragmatik bakarsak insanları motive etmesi iyi.

Ayrıca burcumun özellikleri olduğu söylenen özellikleri taşımıyorum. Bunu dillendirdiğimde yükselenine baktır dediler, ona da baktım yine benim özelliklerim yoktu. Alçalan falan varsa ona da baktıracağım ileride. O da olmazsa kosinüsünü alıcaz toplayıp çıkarıcaz bakalım illa bir şeyler çıkar.

Astroloji benim de ilgi duyduğum bir konu ama günlük yorumların tutması çok zor çünkü bu işin kişiye özel yapılıp, yorumlanması gerekiyor. Uzman bir astrolog bulup, doğum haritanızı çıkarttırmanız gerekli. Kosinüs ile olmaz. :)

Sindella

Yeni üye
Yeni Üye
Astroloji benim de ilgi duyduğum bir konu ama günlük yorumların tutması çok zor çünkü bu işin kişiye özel yapılıp, yorumlanması gerekiyor. Uzman bir astrolog bulup, doğum haritanızı çıkarttırmanız gerekli. Kosinüs ile olmaz. :)

Astrolojiye neden inanıyorsunuz?

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Astrolojiye neden inanıyorsunuz?

Astroloji çok kadim bir öğreti olup, Nostradamus gibi bilim insanları tarafından da kullanılmıştı. Dünya'nın 26.000 yıllık yaşam periyodunda, her 2160 yılda bir burç değişimi gerçekleşir. Mısır piramitleri yapıldığı zaman Dünya, aslan burcunda olduğu için sfenksler de aslan vücutlu yapılmıştı. Dünya, 26 Aralık 2012 tarihinde kova burcuna girdi.

İnsanların ya da dünyanın kaderini diğer gezegenlerin manyetik alanları ve konumları sürekli etkiler. Bir insanın doğduğu anki gezegen dizilimi de kaderine ve kişiliğine etki eder.

Konusunda uzman astrologlar, falcı değildir yani kehanette bulunmazlar. Gezegenlerin konumu ve açılarına göre olaylar hakkında yorum yaparlar, aşağıdaki örnekteki gibi. Kısacası inanç ile alakası yoktur.

SEMA.png

Sindella

Yeni üye
Yeni Üye
Astroloji çok kadim bir öğreti olup, Nostradamus gibi bilim insanları tarafından da kullanılmıştı. Dünya'nın 26.000 yıllık yaşam periyodunda, her 2160 yılda bir burç değişimi gerçekleşir. Mısır piramitleri yapıldığı zaman Dünya, aslan burcunda olduğu için sfenksler de aslan vücutlu yapılmıştı. Dünya, 26 Aralık 2012 tarihinde kova burcuna girdi.

İnsanların ya da dünyanın kaderini diğer gezegenlerin manyetik alanları ve konumları sürekli etkiler. Bir insanın doğduğu anki gezegen dizilimi de kaderine ve kişiliğine etki eder.

Konusunda uzman astrologlar, falcı değildir yani kehanette bulunmazlar. Gezegenlerin konumu ve açılarına göre olaylar hakkında yorum yaparlar, aşağıdaki örnekteki gibi. Kısacası inanç ile alakası yoktur.

SEMA.png

Yazınızda astrolojinin gerçekliğine dair bir kanıt bulamadım. Kanıt yoksa bu bir inançtır ve öyle görünüyor ki ezoterik bir inanç.

Geçmişte birçok inanç vardı. Eski zamanlarda dünya düz deniyordu. Dünya düz mü peki? Astroloji ve yıldız falı eskiden de yapılıyordu ve önemli isimler de buna inanıyordu demek geçerli bir kanıt değil.

Sema Kılıç'ın bu yazısı da doğru tahmin olmuş. Erol Mütercimler ve daha birsürü kişi darbe olmadan önce darbe veya sıkıyönetim tahminlerini yapmıştı. Şimdi bunlar da mı geleceği görüyor? Ayrıca ekonomisi sürekli kötüye giden ve terörü bitmeyen bir ülkede bu tahminleri ben bile yapabilirim.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Yazınızda astrolojinin gerçekliğine dair bir kanıt bulamadım. Kanıt yoksa bu bir inançtır ve öyle görünüyor ki ezoterik bir inanç.

Geçmişte birçok inanç vardı. Eski zamanlarda dünya düz deniyordu. Dünya düz mü peki? Astroloji ve yıldız falı eskiden de yapılıyordu ve önemli isimler de buna inanıyordu demek geçerli bir kanıt değil.

Sema Kılıç'ın bu yazısı da doğru tahmin olmuş. Erol Mütercimler ve daha birsürü kişi darbe olmadan önce darbe veya sıkıyönetim tahminlerini yapmıştı. Şimdi bunlar da mı geleceği görüyor? Ayrıca ekonomisi sürekli kötüye giden ve terörü bitmeyen bir ülkede bu tahminleri ben bile yapabilirim.

Hiç kimse 14 Temmuz sabah 5'te böyle bir tahmin yapmaz. Astroglog Sema Mavi de o saatte Türkiye'nin astroloji haritasını hazırlıyormuş ve gezegen dizilimine göre dikkatini çekenleri görünce de heyecanlanıp, sosyal medyada paylaşmış.

Düz Dünya konusunda yeni video yayınladılar geçen ay, iddialarında ısrarlılar ve dünya yuvarlak diyenlerle dalga geçmek için gülme efekti de eklemişler. Bu iddia bana göre de saçmalık fakat sonu nereye varacak bilmiyorum.

http://www.felsefe.net/serbest-kursu/75965-duz-ve-sabit-dunya-iddialari.html

**

Denizciler Düz Dünya Haritası mı kullanıyor?

Sindella

Yeni üye
Yeni Üye
Hiç kimse 14 Temmuz sabah 5'te böyle bir tahmin yapmaz. Astroglog Sema Mavi de o saatte Türkiye'nin astroloji haritasını hazırlıyormuş ve gezegen dizilimine göre dikkatini çekenleri görünce de heyecanlanıp, sosyal medyada paylaşmış.

Düz Dünya konusunda yeni video yayınladılar geçen ay, iddialarında ısrarlılar ve dünya yuvarlak diyenlerle dalga geçmek için gülme efekti de eklemişler. Bu iddia bana göre de saçmalık fakat sonu nereye varacak bilmiyorum.

http://www.felsefe.net/serbest-kursu/75965-duz-ve-sabit-dunya-iddialari.html

**

Denizciler Düz Dünya Haritası mı kullanıyor?

Astroloji konusunsa farklı düşünüyoruz. Ben kabul edeceğim fikrin bilimsel temellere dayanmasını isterim :)

Yeniden mı çıkardılar şu teoriyi ya :D bence dünya ne düz ne yuvarlak; dünya öküzün boynuzları üzerinde ve öküz ne zaman tepişse depremler oluyor :D

kahin

Kahin
Yeni Üye
dünyada ilk defa ,,astrolojı bilimini ilk kullanan toplulugun şamanist gruplar olduğunu duymuştum.. :)
şaman büyücülerin icat ettiği bu gök bilimi mucizesi hala kullanılıyor.. :D ilginç...

kahin

Kahin
Yeni Üye
astronotlara soralım,onlar nasıl? görüyorsa dünya o şekildedir.. :D

teist astronot: dünya düzdür ,

atheist astronot: dünya tesadüfen yuvarlak olarak oluşmuştur.

septik astronot: dünya yuvarlakta olabilir, düzde olabilr oldukça şüpheliyim, belkide geoittir.

nihilist astronot: dünya diye birşey yok, akıl oyunu bunlar sadece hiçlik var. :D

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç