Kariyer Yükselişi ve İnsan Yönetimi İlişkileri Sunumu

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Bugün Üniversitedeyim ve bana dediler ki yaa Fatih şu KARİYER YÜKSELİŞİ VE İNSAN YÖNETİMİ İLİŞKİLERİ ile ilgili bana bir söyleşi hazırla ve bunu öğrencilere taktim et dediler bende hayhay efendim dedim ne demek benim için bu vazife bir onurdur çünkü geleceğin genç dinamik yöneticilerine yada olmayı hayal edenlere katkım olabilirse sevinirim...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

Son düzenleme:

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Sevgili güzel gençler...

Bugün uzuncana anlattığım söyleşimde şu ana kadar söylediklerimi birleştirmem gerekirse...

Gelecek çağda yönetici olmak idareci olmak taktim eden olabilmek devamında heyecanınızı üstten en alta kadar indirgeyebilmek devamında sunum başarınızın yanında güvenilir olabilmek çok önemli...

• Beğen
Tepkiler: Cry

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Bunlar önemli konular Terazide bir büyüme varsa bu AİLECEK olmuştur Terazide DENGE EŞİT olabilmeli ki insanların size MUTLULUK ile sundukları daha fazla olur yani iç dinamiklerin huzuru ferahı ve sizlere güveni çok önemli...

Eğer ortada sıkıntılar oluşuyorsa yada bir güven sorunu varsa kişinin kendini acilen toparlaması gerekir çünkü bu bir...

• Beğen
Tepkiler: Cry

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2016 Tarihinde farklı bir sitede yazdığım konuyu buraya taşıdım tam olarak neler yazdığımı bilemiyorum fakat şunu söylemem gerekirse o zamandan bu yana bir çok düşüncelerim fikirlerin süreçlerim değişti yani sizler bu yazıları okuyun diye buraya yazıları taşıdım ama az çok konunun yeniden yazılması gerektiğini düşünmekteyim zamanım...

fatihaltinagac

Yönetici
Yönetici
Web sitesi
fatihaltinagac.com
10 Ocak 2016 Tarihinde farklı bir sitede yazdığım konuyu buraya taşıdım tam olarak neler yazdığımı bilemiyorum fakat şunu söylemem gerekirse o zamandan bu yana bir çok düşüncelerim fikirlerin süreçlerim değişti yani sizler bu yazıları okuyun diye buraya yazıları taşıdım ama az çok konunun yeniden...

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Güz
Bu tarz yazıları sitede daha fazla okumak isterim. Bununla ilgili bir kişisel gelişim kategorisi açmayı düşünüyorum. Düşüncelerimizi daha rahat ifade etmek adına güzel olabilir kanısındayım. Bu bilgiler için teşekkürler. Yararlı olmuş. Sadece yazının eski tarihli olmasından dolayı bazı...