Kalite Nedir Sizce?

Lefty

Tanınmış üye
Onursal Üye
Kalite kavramı hayatımızın her alanında çok sık kullanılır ve çoğu insan kendini, yaşamını kaliteli diye tanımlar fakat baktığımız zaman gerçek anlamda kaliteden eser yoktur.

Kaliteli insan olmak için çok paraya ihtiyaç duymazsınız fakat sağlam bir kişiliğiniz olması gerekir. Nerede ne konuşacağınızı bilmekten tutun da yaşamınıza dahil...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

Lefty

Tanınmış üye
Onursal Üye
"Kaliteli insan yukarı doğru, kalitesiz insan ise aşağı doğru gelişir." Konfüçyüs

"Kalite bir ahlak felsefesidir." Armand V. Feigenbaum

"Önemli olan kantite değil, kalitedir." Seneca

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Kalitenin bir kıstası yoktur hangi insana sorarsan sor hiçbir insan kendine kalitesizim demez yani her insan kendini kaliteli ve farklı görür

Fakat benim kalitedeki değeri belirmemdeki en önemli kıstasım var oda şu...

Farkındalıkğın farkında olabilmek bunu başarabilen insanlar bence ailesel ve olgusal hatta yaşamsal anlamda bir adım daha...

Lefty

Tanınmış üye
Onursal Üye
Kalitenin bir kıstası yoktur hangi insana sorarsan sor hiçbir insan kendine kalitesizim demez yani her insan kendini kaliteli ve farklı görür

Fakat benim kalitedeki değeri belirmemdeki en önemli kıstasım var oda şu...

Farkındalıkğın farkında olabilmek bunu başarabilen insanlar bence ailesel ve...

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Aynen öyle paranın olması yada bir makamda bulunulması yada kişinin çok popüler olması kişinin çok kaliteli olabileceği anlamına gelmiyor başarı bazında bakarsak sahip olduklarıyla başarılı olmuş olabilir ama kalite aslında bir DURUŞ un hatta bir SUNUM un değerler bütününü oluşturan Mihenkleri diyebiliriz..ortaya çıkan değerler bütünüde kişinin...