Kadir MISIROĞLU

okur-yazar

Yeni üye
Uzaklaştırılmış
.................

............................

birazdahaderinmavi

Yeni üye
Kayıtlı Üye
kendi doğum gününü kadir gecesine çekebilmek için beş ay sonraya alarak ve hatta bununla yetinmeyip, camide tam da kadir suresinin okunduğu ana denk getirerek doğumunda bir olağanüstülük olduğu iddiasıyla kendisini bir anlamda evliya gibi göstermeye çalışan, halen fes takıp göğsünde osmanlı tuğrasıyla gezen, saltanat ve halifelik kaldırıldığı...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

sakal

Yeni üye
Kayıtlı Üye
çok garip bir bilgi...daha önce hiç duymamıştım,bununla ilgili başka bir yerde malumat alabileceğimiz bir neşriyat yada video var mı?

Süleyman mabedini biliyoruz ama bu bahsedilenler nebi değil resul değil nasıl olmuş?

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
Kanal bilgilerini hiç duydun mu? İrtibat kurup da kanal bilgisi alanlar çoktur. Bu cinnî olanı. Rahmanî olan da var.

Misal bizim Mor ve Ötesi'nin de ilhamatları vardır, ilim akmıştır resmen, o da yazmıştır.
Ne yani Karl Marx'ın cinleri mi varmış??? Okur yazar Allah aşkına kendine gel artık...Cinni ilham...

ls2

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
Bu bir bilgi. Kesin doğru ya da yanlış demiyorum.
Bence de olabilir, tüm materyalistler şüphelidir, maddeler birleşmiş evren olmuş dünya olmuş biz olmuşuz falan filan. akıl sahibi adam buna mutlak biçimde inanır mı ya? inanamaz bu rasyonel değil . inandım deyipte savunuyorsa çok iddialı biçimde ,kesin bir...

flzf

Yeni üye
Kayıtlı Üye
kendi doğum gününü kadir gecesine çekebilmek için beş ay sonraya alarak ve hatta bununla yetinmeyip, camide tam da kadir suresinin okunduğu ana denk getirerek doğumunda bir olağanüstülük olduğu iddiasıyla kendisini bir anlamda evliya gibi göstermeye çalışan, halen fes takıp göğsünde osmanlı tuğrasıyla gezen...

sakal

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Yarasaların hatırı için güneş doğmaktan vazgeçmez..

[video=youtube;8XNym6FQ16o]https://www.youtube.com/watch?v=8XNym6FQ16o[/video]

sakal

Yeni üye
Kayıtlı Üye
gerçekler [MENTION=4324]dijital[/MENTION] gerçekler..herkes senin gibi filimle yatıp filimle kalkmıyor..elin gavuru gebermiş günlerdir bu manşet oluyor arakanda insanlık dramı yaşanıyor bundan kimsenin haberi yok..sana iyi seyirler..

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
gerçekler [MENTION=4324]dijital[/MENTION] gerçekler..herkes senin gibi filimle yatıp filimle kalkmıyor..elin gavuru gebermiş günlerdir bu manşet oluyor arakanda insanlık dramı yaşanıyor bundan kimsenin haberi yok..sana iyi seyirler..
İnsanları gördüğün kadarı ile değerlendirmek sana her zaman kaybettirecektir...

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
[MENTION=3591]sakal[/MENTION]

İnsanları elin gavuru diye sınıflara ayırmam ayrıca bunu da belirtmek isterim. Hızlı ve Öfkeli serisinin baş aktörü ölmüş ise benim gibi sinema sever birisinin bunu paylaşması niye bu kadar garibine gitti anlayamıyorum fakat dünyaya herkes senin baktığın gibi bakmıyor bu gerçeği kabullenmediğin sürece senin gerçek...

sakal

Yeni üye
Kayıtlı Üye
İnsanları gördüğün kadarı ile değerlendirmek sana her zaman kaybettirecektir sakal fakat ne yapalım sen de görünenden ötesini bilmeden yorum yapanlardansın seni böyle kabul ettiğim için yazdıklarına hiç kızmıyorum merak etme...

Film izlemeyi, kitap okumayı çok severim. Bu bir tutku benim için ve izlediklerimi de...

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
sana şimdi bişey diyen oldu mu,paylaştığım bir videoya yorum yapan sensin...ne agresifliği,bilakis yaptığın yorumları okuyunca tebessüm ediyorum sadece...tutku derecesinde filim izlemek insanı gerçek hayattan koparır yada hayatın gerçeklerini filim seyreder gibi elinde çekirdekle tepkisiz bir vaziyette izlersin..senin...

goldstein

Yeni üye
Kayıtlı Üye
[video=youtube;8zrkV-iQ0Ac]http://www.youtube.com/watch?v=8zrkV-iQ0Ac[/video]

bu adam çok komik herkese tavsiye ederim şakayı geçtim bu adama ciddi ciddi üstad diyenler ...

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
bu adam çok komik herkese tavsiye ederim şakayı geçtim bu adama ciddi ciddi üstad diyenler ...
Espirili bir anlatım şekli var bu sebeple söyledikleri akla mantığa uymasa bile takipçisi çok fazla. Ne diyelim zevkler ve renkler tartışılmazmış:)

sakal

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Ne ABD ne İsrail,17 aralıkta düğmeye basan ülke ???

“İran’a ambargo konmuştu. Bu ambargoyu Abd’den korkmayarak delen tek ülke Türkiye olmuştu. Halk Bankası’nı bu işe me’mur etti. Bu işten İran kazandı, sıkıntıdan kurtuldu ve Türkiye kazandı, netice de ticâret.
İran; Abd ile husumeti devam ederken, Türkiye’nin para kazanmasına râzı oldu...

yamak

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Tarihçi değildir.Her şeyden önce taraftır bu bile başlı başına sorundur.İşine geldiği gibi eğip büker.Öyle bir anlatır ki sanırsın tarihin her dönemini bizzat yaşamış.Hayır kemalist değilim!Ama kusura bakmayın gerçek böyle.Murat Bardakçı hodri meydan demişti bir programda kulağına mı gitmedi bilmiyorum ses seda çıkmadı.Ha Bardakçıda kendisini...

melihar

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Bırakın şöyle insanları lütfen hala anlayamıyorsunuz hala çözemiyorsunuz .... Atatürk düşmanlığı yapmanın alemi yok Atatürk hiç bir şey yapmadı , o sadece düşünün dedi , özgürlükleri sağladı ... siyasi parti üzeriden gitmiyorum olaya, bırakın hocaları şeyhleri , dinimizi özgür irademizle yaşayalım ... Varsın onların yol göstericiliği olmasın...

ElChupakabra

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Şöyle bir yazılanları okudum. Üç yıl geçmiş adam hala belli tvlerde boy gösteriyor. Ayrıca Sheakespeare in Şeyhpir adında bir derviş olduğunu açıkladı. Bir üç yıl sonra buraya ne yazılır bu adam ne uydurmuş olur görecez artık..