Kabalizmin Ezoterik Öğretierinin Ritüeller Üzerindeki Etkisi

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Genel Tartışma Alanı kategorisinde Rit tarafından oluşturulan Kabalizmin Ezoterik Öğretierinin Ritüeller Üzerindeki Etkisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,432 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Genel Tartışma Alanı
Konu Başlığı Kabalizmin Ezoterik Öğretierinin Ritüeller Üzerindeki Etkisi
Konbuyu başlatan Rit
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan evrensel-insan

Rit

Felsefe.net
Yeni Üye
kabaalistik felsefede Ezoterik oğretierin Ritüeller üzerindeki etkisi

Bu konuyu açıyorum ve yorumlarınızı beklıyorum

Saygılarımla

glsezinrs

Kahin
Yeni Üye

Saygılarımla
Kabaalizm diye bir "izm" yoktur.Konu başlığını düzeltir ve kendi yorumunuzla başlayabilir misiniz lütfen?

Rit

Felsefe.net
Yeni Üye
Sn. glsezinrs

uyarınız ıcın tesekkur ederım baslıgın yazım hatası yuznden ıse uyarınız dıkkatsızce yazdıgım ıcın uzgunum fakat kabbalaistik yada dıger yazılıs bıcımlerınde kabbalanın yanına istik eki genel olarak kullanılmaktadır egerkı bu klımeye bu ekı yakıstırmıyorsanız bu sızın tercıhınızdır baslık nasıl degısır bır tıyo verırsenız yazım hatasını duzelte bılrıım

Saygılarımla

fides

Kahin
Yeni Üye
Mesajınızı düzenledim ama ben de glsezinrs gibi düşünüyorum.Tam olarak ne demek istediğinizi konuyu açıklamadığınız için emin değilim.Konu başlığının konuyla alakalı olduğundan da emin değilim.Bu bizim genel manada bildiğimiz "Kabala" diye tasvir ettiğimiz konu mu?Konuyu biraz daha açarsanız ve yorum getirirseniz daha sağlıklı iletişim kuracağımızdan emin olabilirsiniz.

Rit

Felsefe.net
Yeni Üye
yazmak istediğim evet bildiginiz kabala yanlız kabalaistik yazmak isterken kabaalistik yazmısım hata yaptım

E

evrensel-insan

Ziyaretçi

Saygılarımla

Iyi guzel de, once konu ile ilgili olarak senin bir seyler yazman ve kendi gorusunu ya da kullandigin kavrami belirtici bir dile getirim yapman gerekmez mi?

Rit

Felsefe.net
Yeni Üye
Iyi guzel de, once konu ile ilgili olarak senin bir seyler yazman ve kendi gorusunu ya da kullandigin kavrami belirtici bir dile getirim yapman gerekmez mi?[/QUOTE

Öncelıkle yardımcı olmaya calısanlarla ıyı nıyetlerıyle ongorude bulunanlara tesekkur ederım

Actıgım baslıgın gayet anlasılır oldugunu sanıyordum ben yorumumu baglayıcı yorum olarak yapmayı dusundugum ıcın her hangı bır yazı yazmayı dusunmedım fakat tabıkı benden once bırı baglayıcı yorumu yapsaydı tesekkur edecektım sorumu tekrarlıyorum tekrar tekrara gozden gecırerek

Kabalaistik felsefede Ezoterik öğretierin Ritüeller üzerindeki etkisi

sorum yukarıdakı cumle dahılınde bır etkılesım olup olmadıgına daırdır

yenılıyorum yorumlarınızı beklıyorum

Saygılarımla

E

evrensel-insan

Ziyaretçi
Iyi guzel de, once konu ile ilgili olarak senin bir seyler yazman ve kendi gorusunu ya da kullandigin kavrami belirtici bir dile getirim yapman gerekmez mi?[/QUOTE

Öncelıkle yardımcı olmaya calısanlarla ıyı nıyetlerıyle ongorude bulunanlara tesekkur ederım

Actıgım baslıgın gayet anlasılır oldugunu sanıyordum ben yorumumu baglayıcı yorum olarak yapmayı dusundugum ıcın her hangı bır yazı yazmayı dusunmedım fakat tabıkı benden once bırı baglayıcı yorumu yapsaydı tesekkur edecektım sorumu tekrarlıyorum tekrar tekrara gozden gecırerek

Kabalaistik felsefede Ezoterik öğretierin Ritüeller üzerindeki etkisi

sorum yukarıdakı cumle dahılınde bır etkılesım olup olmadıgına daırdır

yenılıyorum yorumlarınızı beklıyorum

Saygılarımla

Anlasildi, o zaman bekleyelim ve bu konuda dile gelen dusunceleri gorelim.

Rit

Felsefe.net
Yeni Üye
Konuyu acım fakat neredeyse 1 haftadır herhangı bır fıkır yazan olmadı bos kalmasın ve sonucu baglıyım dedım

Sonuç: Kabalaistik felsefede ezoterik öğretilerin ritüeller üzerindeki etkisi soru bu idi acıklama yapmıyorum cunkı kımsenın bu konuda bı fıkrı yok eger merak eden olursa cevabı herhangi bi etkisi yoktur bu konuda bırseyler yazılsaydı tabıkı yapacagım yorum cok genıs olacaktı fakat ılgı dısı oldugu ıcın sonucun onemı de yok sanırım

saygılarımla

E

evrensel-insan

Ziyaretçi
Konuyu acım fakat neredeyse 1 haftadır herhangı bır fıkır yazan olmadı bos kalmasın ve sonucu baglıyım dedım

Sonuç: Kabalaistik felsefede ezoterik öğretilerin ritüeller üzerindeki etkisi soru bu idi acıklama yapmıyorum cunkı kımsenın bu konuda bı fıkrı yok eger merak eden olursa cevabı herhangi bi etkisi yoktur bu konuda bırseyler yazılsaydı tabıkı yapacagım yorum cok genıs olacaktı fakat ılgı dısı oldugu ıcın sonucun onemı de yok sanırım

saygılarımla

Bence bu konada farkli dusunebilirsin. bir seye ilgi/onem ve etki genelde o sey ortaya konduktan sonra belirir. O yuzden sen bu konudaki yorumunu yaptiktan sonra, konunun "ilgi disi" olup olmadigina karar ver. En azindan "ben elimden geleni yaptim" diyebilirsin.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç