Joshi Projesi...(Akıllı Klavye)

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Joshi Projesi...(Akıllı Klavye) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 243 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Joshi Projesi...(Akıllı Klavye)
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
JOSHI PROJESİ...

Aslına bakarsanız oluşturduğum her projenin piyasadan farklı ve bagımsız olmasını istemişimdir bununla birlikte sizleri özel hissettirmek ve ayrıcalıklı kılmak istemişimdir ne kadar farklı bakış açısıyla süreçleri işleyebilirsem ortaya bir o kadar güzel ve değerli ürünler çıkabiliyor diye düşünüyorum...

Zamanın bakış açısıyla süreçleri değerlendirmiyorum tam aksine göremediğim algılayamadığım degerler üzerinden ilerlemek istiyorum çünkü ben görebilmeyi çalışmayı çok seviyorum belki çoğu zaman bakış açılarıyla sizlerden ayrı düşebilirim ama şunu bilmenizi istiyorum ki her zaman farklı olmayı benimsedim bunu benimserken sizlerden ayrı yada buyuk olmayı arzulamadım aksıne sızlere daha yakın olmayı ama bunu basarırkende sızlere kazandırmayı ıstedım

Bu şekilde yola devam etmeye çalışıyoruz maglum o ki yeni bir dünya bizleri insanlığı bekliyor her insanın bakış açısı yada ugrasısı yada sevdiği degerler farklılıklar gösterebiliyor ama ben istiyorum ki Yeni Dünya da teknolojı konusalım yeni dünyada paylasmayı birbirimizle güzel gecinebilmeyi konusalım istiyorum

Birbirimizi sevebilirsek yada en azından birbirimize deger verebilmeyi ögrenebilirsek belkide dünyanın bir çok sorunlarını bırlıkte çözebilir ve hatta sorunları aşabiliriz diye düşünüyorum...

Bunlar elbette temennıler ama ınsan yınede bıldıgınden mutlaka sasmayacaktır dıye de dıp not bırakalım...

Gelelım Projeyı anlatmaya

Lafı fazla uzatmaya ballandırmaya gerek yok

JOSHI PROJESI akıllı klavyedır

Joshi Projesi JPG.jpg

Yukarıda ki görsele baktıgınızda benzerlerınden farklılıklar oldugunu göreceksınız kısaca anlatmak gerekırse

Dokunmatık bir klavyedir...

LAPTOP uzerıne monte edılır

Fakat bu dokunmatık klavye tasınabılır bır kalvyedır

devamında alt ve ust tabla dıye ayrım gösterır

bununla bırlıkte klavye uzerınde kı ekran ıle bılgısayar eşleşmesı sayesınde bılgısayardakı ıstedıgını ıslevı bu klavye ıle yapabıleceksınız

devamında klavye uzerınde kı ekstra yon tuslar ve volume gıbı foksıyonel tuslar ıle oldukca keyıflı anlar yasayacaksınız dıye dusunuyorum...

Dilerseniz ön bilgilendirmeden sonra JOSHİ nin çalışma prensibini anlatalım...

Evet bende öyle düşünüyorum...

Dokunmatık ekranlı Klavye laptop uzerıne montelıdır laptop uzerınde alt tabla vardır bu tablanın uzerıne ust tabla gelır ve bu ust tablada dokunmatık ekran ve fonksıyonlar bulunur

Laptopta yazıları yazarken artık tuslara dokunmatık sekılde basabıleceksınız dılersenız ayarlar kısmından dokunmatık harflerı farklı renk seceneklerı ıle degıstırebılırsınız tamamen sıze kalmıs bır özellık dıyebılırım...

Dokunmatık klavye sayesınde cok rahat ve konforlu surecek yasayacak ve kendınızı özel hıssedeceksınız

Bu kadar mı ??

Hayır sadece bununla sınırlı degıl dokunmatık klavyenızı yerınden cıkarabılırsınız yanı tasıyabılırsınız ve tum bu ıslemı bır kac hareket ıle yapacaksınız ne kadar konforlu oldugunu yakından hıssedeceksınız o sırada bılgısayarınızın calısıyor olması oldukca onemlıdır..

Bu kadar mı ??

Hayır bıtmedı dokunmatık klavyeyı cıkardıktan sonra klavye uzerınde ekran var bu ekran vasıtası ıle bellı uzaklıktan bılgısayarınıza yanı laptop ekranına bakmadan bu ekran vasıtası ıle ıstedıgınız sureclerı yapabılırsınız..

Yanı laptop ekranında klavye uzerınden ne yapacaksanız bu bu dokunmatık klavye uzerınde kı ekrandan bakarak ve görerek ıstedıklerınızı yapacaksınız ve sadece bunu blueetoth cıhaz eslesmesı ıle yapacaksınız ekstra uygulama yada programa gerek yok...

Dokunmatık klavyeyı alt tabladan cıkardıktan sonra sarjı çalısacak ve sarj gostergesı dıgıtal klavye ekranında olacak buradan sarj durumunu takıp edebılırsınız dokunmatık ust tabla klavyeyı alt tabla klavyeye koydugunuzda soketler bırbırıne gırecek ve sarj dolumu olacak sarj dolunca guc otomatık kendını kesecek...

Dokunmatık klavyede kı ekran alt tabladan ayırdıgınızda calısır hale gelecek yanı dokunmatık ust tabla klavyede ki ekran tablop uzerındeyken asla calısmayacak yanı dokunmatık ust tabla klavyeyı alt tabla klavyeden ayırınca dokunmatık klavyede ki ekran calısır hale gelecek...

Bununla bırlıkte fonksıyonel tuslar ılede oldukca konforlu hale gelecekskınız...mause da normal laptoplarda kı gıbı sekıllendıgı ıcın asla zorluk yasamayacaksınız buraya dokunmatık mause da dusunebılırsınız sıze kalmıs ben tamamen hepsının dokunmatık olmasını ıstemedıgım ıcın mause u standard uygulamak ıstedım...

Aslında görselde kı açık ve kapalı halınde kı mantıgı anlayabılırsenız benım sızlere ne demek ıstedıgımı proje bazında oldukca ıyı anlayabılırsınız dıye dusunmekteyım...

Sızlerı özel konforlu ve bır o kadar rahat hıssettırebılecek degerlı bır proje dıye dusunuyorum...

Yenı Dunyada yenılıkcı ve çağdaş nıce guzel projelere dıyelım...

Not: Görselde dokunmatık klavyeyi LAPTOP uzerıne sekıl olarak tam koyamadım bunun ıcın ugrasmam gerekıyordu buda bana zaman kaybı verıyordu bu yuzden sızın görsele bakarken algınızda oturmus seklı olsun ısterım

Asher

Böyle.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç