Jelibon Cumhuriyesi

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bilimsel Araştırmalar kategorisinde @Búri tarafından oluşturulan Jelibon Cumhuriyesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 78 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bilimsel Araştırmalar
Konu Başlığı Jelibon Cumhuriyesi
Konbuyu başlatan @Búri
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan @Búri

@Búri

Yeni üye
Yeni Üye
Katılım
27 Ağu 2023
Mesajlar
51
Tepkime puanı
2
Puanları
8
Yaş
35
Konum
Midgård
Üniversite Bölümü
mythology
Ünvan
the first human

Gökçek'ten nefret söylemi: "Sen bir LGBTL’lisin, atın bunu takımdan" diyerek Ebrar Karakurt'u hedef aldı​

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Milli voleybolcu Ebrar Karakurt'u, LGBTİ+'larla birlikte hedef göstererek nefret söyleminde bulundu.
Filenin Sultanları, CEV Avrupa Şampiyonası’nda dün gece finale yükseldi. İtalya'yı yenen takımın yıldızı milli voleybolcu Ebrar Karakurt ise sosyal medyada nefret söylemlerine hedef oldu.
"Abdulhamid" isimli bir sosyal medya kullanıcısı, Karakurt’un paylaşımının altına “Müslüman Türk milleti olarak sana tahammül etmeye devam ediyoruz…” diye yazmış, Karakurt ise bu yoruma “Boş yapma Abdülhamid” yazarak cevap vermişti.
Karakurt, bu cevaptan sonra da tekrar hedef haline geldi.
Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Karakurt’un “Boş yapma Abdülhamid” yanıtına gönderme yaparak nefret söyleminde bulundu. Gökçek, şunları yazdı:
“Sen milli takıma layık olmayan bir LGBTL’lisin. Abdülhamid’e saldırdığına göre senin kökünü araştırmak gerek. Bir sporcu siyaset yapacaksa sporu bıraksın. Atın bunu milli takımdan. Milli takıma leke düşmesin.”
 

@Búri

Yeni üye
Yeni Üye
Katılım
27 Ağu 2023
Mesajlar
51
Tepkime puanı
2
Puanları
8
Yaş
35
Konum
Midgård
Üniversite Bölümü
mythology
Ünvan
the first human

elini kesecek orjinal islam bunların haberi yok. iran' da akape onur ödüllü zarrab' ın ortağını hortumculuktan idam ettiler mesela. o eşcinselin dinci hukuka göre yaşama hakkı yok da senin var mı sanıyorsun bre cahil fake ılımlı islamcı?
 
Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Konular

Advertising

Üst