ignostik üye ile "ictenlik" hayranlarınız sohbet kanalına gelmenizi istiyorlar.

• Konbuyu başlatan TENTEN
  • Başlangıç tarihi
  • 413

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde TENTEN tarafından oluşturulan ignostik üye ile \"ictenlik\" hayranlarınız sohbet kanalına gelmenizi istiyorlar. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 413 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı ignostik üye ile \"ictenlik\" hayranlarınız sohbet kanalına gelmenizi istiyorlar.
Konbuyu başlatan TENTEN
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi

@ignostik üye ile @"ictenlik" hayranlarınız özellikle ( Alaz ve Velevki ) sohbet kanalına gelmenizi istiyorlar. :)

Davet için teşekkür ederim hiç denemedim. Daha önce bir kaç kez sohbet paneline tıkladım ve forum üye adı ve şifresiyle giriş yapılıyor mu vs bilmiyordum. Şu an denedim ve sanırım giriliyor. Pazar gününden itibaren 4 gün yağışlı ve yaklaşık olarak öğleden sonradan itibaren tüm gün boşum demektir ve ara ara da eminim uğrayabilirim demektir..
Bir de forumlarda sohbetler özel mesajlar farketmiyor olabildiğince iletişimlerin açık forum alanlarından yapılmasını seviyorum. Forumda genel sohbet vb başlıklar var.
Hayran ifadesi eminim gelişigüzel ve lafın gelişi seçilen ya da mizahi vs bir ifade ve üzerinde durmamalıyım ama antiotoriter birey-im ve antihayranla sohbetle daha ilgiliyim
Alaz üyeyi çıkaramadım
Mesajı geç gördüm üzgünüm ve sanırım yetişemedim ve bugün yağışlı olmasına ve evde olmama rağmen 3-5 yıldır yapmadığım bir şeyi yaptım ve tutup saçmasapan bir netflix dizisi izledim..

Sohbet odası için verilen etiketler berbat bunların hiçbirini sevmedim

1634319030778.pngBunlar erişim ulaşılabilirlik vs için mi yapılıyor olmalı ama tüm bunlar forumun içini boşaltır

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Kahin'in (ignostik in) bireysel durumunu bilmiyorum ama internet paketiyle sorun yaşam ifadesinden mobille internete bağlandığı ve paketin bittiği ( kotası dolduğu) sonucunu çıkardım. Dediğim gibi öylemi, bilemem ve eğer öyleyse de kişinin bütçesi yaşam satandartı vb durumu varsa özel vs sebepleri de bilemem ama mümkünse (imkan varsa) ucuz bir pc ve ev interneti ile bağlantı sağlanmalı diğeri yorucu..

Felsefe Bot

Felsefe.net
FS Sistem Botu
Kullanıcılar için sol tarafta Sohbet Bölümü mevcuttur.

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Eşzaman çok zor ve sanırım katılımcı az

Burada zurnayı bilen var mı?

1634471885088.png

Slm
asl?

Bu şeyi IRC-MIRc i bir kaç kez denedim. arkadaşlar giderdi. onlarla
Bir keresinden karşıdaki yaş sordu. Dedim 17.
İnanmadı.
35 yaşında felan olmalısın dedi.
Bir daha kullanmadım.

Şu an olsa tahminler ne olurdu? 70-90 aralığı mı?

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sidebar Kapat/Aç