İçini dök!

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Oyunları kategorisinde Painfully tarafından oluşturulan İçini dök! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,041 kez görüntülenmiş, 91 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Oyunları
Konu Başlığı İçini dök!
Konbuyu başlatan Painfully
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Objectivity

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
Şu an güzel bir hanımefendinin tarifiyle kremalı tavuklu makarna yaptım! Kendisiyle ugraşamıcam ben!

İtalyanlar bile sizin kadar makarna tüketmiyor beyefendi.
farkinda misiniz bilmiyorum ama, bu yiyecek sizi bir hayli vurdumduymaz yapti.

Dilerseniz sizinle makarnali borek tarifimi paylaşabilirim.

Alper

fadminfon
Onursal Üye
İtalyanlar bile sizin kadar makarna tüketmiyor beyefendi.
farkinda misiniz bilmiyorum ama, bu yiyecek sizi bir hayli vurdumduymaz yapti.

Dilerseniz sizinle makarnali borek tarifimi paylaşabilirim.

Ögrenci hayatına özenirdim her zaman ondan dolayı makarnaya sardım hanımefendi! Makarnalı börek mi? Lütfen öyle bişey olmadıgını söyle bana.
Vurdumduymaz benim göbek adım efendim!

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
Ögrenci hayatına özenirdim her zaman ondan dolayı makarnaya sardım hanımefendi! Makarnalı börek mi? Lütfen öyle bişey olmadıgını söyle bana.
Vurdumduymaz benim göbek adım efendim!

gerçektir bu. bildiğin peynirli, patatesli, ıvır zıvırlı börek düşün sonra da bu ıvırı zıvırıli boregin icine haslanmis fiyonk makarna koy. aynen bu şekilde.ekmek arası ekmek gibi bir şey, diye düşünüyorsun ama değil. pekala parmaklarını yememeye dikkat ederek yiyorsun. içinde makarna olduğunu düşünmüyorsun bile.

Beş çayına gelen arkadaşınla aranizda şöyle bir diyolog dönüyor;
eline sağlık börek çok güzel. ne var içinde? (sözün burasında börek sağa sola çevrilip içindeki anlaşılmaya çalışılır.)

-makarna
-aa
-yaa

akjhg

Aze

Üye
Yeni Üye
Hafif depresyon zamanlarımi rap parçaları ile asmaya çalışmak. Işte bu kadar düşmemiştim daha önce ehe

LastOutlaw

Üye
Yeni Üye
Kendime verdiğim hiçbir sözü tutmamam, kendimden daha da soğumama, öz saygımın daha da azalmasına sebep oluyor. İçimde hiçbir şey için enerji-istek yok. Tek yaptığım boş boş uzanmak.

Eski ruh ve beden sağlığıma bir daha ulaşabilecek miyim bilmiyorum.

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
Hayatımda çok da önemli olmayan karalar alırken bulabileceğim tüm sonuçları analiz edip en mantıklısından en saçmasına kadar sınıflandırıyorum, her zaman en mantıklısını yapmak yerine en tembelce olanını yapıyorum.

Mara

Üye
Yeni Üye
fb33c1fc8261d51512f9c3baab8430e8.jpg

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
Kafam karışık diyorum, içini dök diyor, deli mi nedir. Anlatabileceğim şey için kafam karışık der miyim sanıyorsun. Hem kafamdakileri dökmekte aciz olmasam anlatır miydim? Anlatmazdım tabii ki. Az once evde kaybettiğim şeyi ararken onun yerine daha önce kaybettiğin başka bir şeyi buldum. Şu an karnım aç olduğu halde yemek yemediğim için bunu yazıyorum. Telefon açmam gerektiği halde açmıyorum:/
için dök dedin ben de doktum.! Anlamadıysan da benim suçum mu, bahset dedin bahsettim.

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
Bugüm aklıma çok faydalı bir düşünce geldi gibi ama tam gelmedi şu sıralar getirmeye çalışıyorum. Düşünceyi getirip, temellendirip ayrıntılı hale getirdiğimde başlık açarım.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Beslenme odaklarına gittiğim zamanlarda anlamsız konuşmalar yapan insanlarla karşılaşıyorum. Kedinin yedi sülalesini anlatan bu insanlardan veterinerler de bıkmış durumda çünkü hekime kedinin hastalığını söylemek yerine soy ağacını çıkartıyorlar.
"Kedinin dedesi kimmiş, annesi kaç kez doğurmuş ya da kardeşi var mıymış?" gibi gereksiz detayların ne önemi olabilir ki?

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar