İçimizde ki Potansiyeli Keşfedelim..

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye

Hayallerinden vazgeçmek için ilk ne kadar ödediler? ve ne zaman durup,mutlu olduğun şeyleri yapmak için döneceksin.. tüm hayatları boyunca aynı şirkette çalışanları görüyorsun işe gelir ve giderler.ve mutlu oldukları bir an bile...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

Son düzenleme:

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Önceden kişisel gelişim ile ilgili bir makale yazmıştım burada paylaştım mı bilemiyorum ama epey zaman olmuştu böyle yazılar yazmayalı kimbilir belki bir gün yazarız fakat kitap değilde yine makale şeklinde olur diyelim...

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
PART2

Enerjini açığa çıkaramıyor ve kendini bulamıyorsun değil mi? Henüz kendinizi fazla üzmeyin çünkü sahip olduğunuz potansiyeli bulamadınız..Hayallerinizi erteleyip duruyorsunuz ve tam anlamıyla ne zaman gerçekleşecek diye...

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Part 3

Başarısız olmaktan korkuyorsun ve kendine inanmıyorsun değil mi? Kendini sorgulamaktan ve kendi potansiyelini keşfetmekten çekiniyorsun?
Aynada bakarken kendini beğenmiyorsun?Başkalarının hayallerine özeniyor ve...

kış güneşi

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Üniversite Bölümü
fine arts
NLP tarzı motivasyınları oldum olası sevmiyorum..nedeni ise insannın doğumdan ölüme kadar olan süreçte, her ,
bireyin farklı farklı hayata karşı titresimleri ve yönelmeleri olduğu..Belki teke tekte bu ortaya uzun vade de çıkıp, destek alan kişi bir motivasyon sürecine girebiliyor ki üniversite de hazırlıkta bunlar ciddi derece destek veriyor...

Phi

Aktif üye
Onursal Üye
Web sitesi
www.felsefe.net
Tek tip insan modeli yetistirmelerin karsiligi olan durum. Ulke zihniyet bakimindan cok cok kotu durum ve hal aldi. Aile yapi taslari yerinden oynatildi ve egitim sistemimizin icine ettiler.

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
NLP tarzı motivasyınları oldum olası sevmiyorum..nedeni ise insannın doğumdan ölüme kadar olan süreçte, her ,
bireyin farklı farklı hayata karşı titresimleri ve yönelmeleri olduğu..Belki teke tekte bu ortaya uzun vade de çıkıp, destek alan kişi bir motivasyon sürecine girebiliyor ki üniversite...

Son düzenleme: