Hındı zahra - hand made

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Çıkan Albümler kategorisinde nilüfer tarafından oluşturulan Hındı zahra - hand made başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,138 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Çıkan Albümler
Konu Başlığı Hındı zahra - hand made
Konbuyu başlatan nilüfer
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan rainbow64

nilüfer

Üye
Yeni Üye
Hindi Zahra, ilk albümü “Hand Made” ile karşınızda.. Blues, folk, caz ve dünya müziğinin benzersiz karışımı olan sound’uyla dikkat çeken genç ve yetenekli müzisyen Hindi Zahra, ilk albümü “Hand Made” ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor. Yarı Fransız yarı Faslı olan Hindi Zahra, hayatını Paris ve Londra arasında mekik dokuyarak geçiriyor. Amerika, İngiltere ve Avrupa ülkelerinde verdiği konserlerle geniş bir hayran kitlesine sahip olan genç şarkıcı, albümünde 11 şarkıya yer veriyor. A’dan Z’ye albümünü tek başına hazırlayan Zahra, “Bir söz yazıyorum, bir riff çalıyorum, gitarları kaydediyorum, sonra da sözleri üzerine yerleştiriyorum” diyerek bu durumu özetliyor. Albümünde Fas köklerinden de kopmadığı gözlenen Hindi Zahra, şarkılarında bendir gibi enstrümanlara da yer veriyor.
1. Beautiful Tango
2. Oursoul
3. Fascination
4. Set Me Free
5. Kiss & Thrills
6. At The Same Time
7. Imik Si Mik
8. Stand Up
9. Music
10. Don t Forget
11. Old Friends
12. Keine Titelinformation

rainbow64

Meraklı Üye
Yeni Üye
dinledim soft müzk severlere tavsiye ederim.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç