Her Dinin Temelinde Bir Metafizik/Teolojik Taban Yatar

Adalı

Üye
Kayıtlı Üye
Üniversite Bölümü
Görsel İletişim Tasarımı
Neredeyse 2000'e yakın mesajım var, hikaye mi anlatmışım o mesajlarda lütfedip okusaydınız ama olur mu size uymayan görüşü yok sayarsınız sonra da insanlara sürekli sorular sorar aklınızca kendinizi bilgi yönünden üste çıkarmaya çalışırsınız, karşı taraf doğruyu gözünüze soksa farketmez yine bildiğinizi okumaya devam edersiniz. "Türklerin Kökeni" başlığında Oğur'un yazdıklarının çoğu doğru sizin iddialar çöptü, kaynak sundu ne değişti? Hiç, o yüzden ben güncel konular harici size laf anlatmaya çaba sarfedemem kaldı ki sabit fikirli bakış açınız değişmeyeceği için boşa zaman harcamış olurum. Sizle günlük konularda konuşulur sadece ötesi insanı yorar çünkü kaynak falan tanımıyorsunuz hem de bilimsel konuşurum diye iddia ediyorsunuz. Ancak şunu da belirteyim ilginç bir insansınız herşeye rağmen insan sizin paylaşımlarınızı dikkate alıp okuyor çünkü arada bir de olsa doğru temaslarınız var, tümüyle saçmalamıyorsunuz yani işte o açıdan yazılarınızı okuyorum yoksa okur-yazar gibi komple es geçerdim.
:)))