Hazar Ergüçlü Kimdir - Hazar Ergüçlü Biyografisi

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Biyografiler kategorisinde Painfully tarafından oluşturulan Hazar Ergüçlü Kimdir - Hazar Ergüçlü Biyografisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 659 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Biyografiler
Konu Başlığı Hazar Ergüçlü Kimdir - Hazar Ergüçlü Biyografisi
Konbuyu başlatan Painfully
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Painfully

Painfully

Üye
Onursal Üye
Hazar Ergüçlü Kimdir - Hazar Ergüçlü Biyografisi

hazar ergüçlü kimdir, hazar ergüçlü biyografisi, hazar ergüçlü hangi dizilerde oynadı, hazar ergüçlü boyu kaç, hazar ergüçlü resimleri hazar ergüçlü fotoğrafları, medcezir dizisinde eylül kimdir, eylül buluter kimdir, medcezir eylül

Yaş, 19... Yaşadığı yer, İstanbul... Göz göze geldiğinizde, "Biraz Penelope Cruz, biraz Anne Hathaway" diyorsunuz. Doğma büyüme Kıbrıslı. Geçen yıl Haliç Üniversitesi Konservatuvar Bölümü'nü kazanınca, İstanbul'a gelmiş. Televizyona girişi ise çok hızlı olmuş.

İlk deneyiminin Kanal D'nin sevilen dizisi "Kuzey Güney" olmasına kendisi de hâlâ şaşırıyor: "Kıvanç Tatlıtuğ ile oynamak değil, orada olmak heyecan verici. Bu benim işim" diyor. Sevişme sahnesini eleştirenlere ise şöyle cevap veriyor: "Ne yapacaktım? Bu da oyunculuğun bir parçası."

Sahneye ilk kez 2008'de Lefkoşa Devlet Tiyatrosu'nda çıkmış. 2010 yapımı "Gölgeler ve Suretler" filmi için Kıbrıs'ta oyuncu arayan Derviş Zaim'in son durağı bu tiyatro olmuş, şanslı kişi de kendisi... O günlerini, "Bir süre nerede olduğumu anlayamadım. ilk günlerde resmen afalladım" diye anlatıyor
Kendini izlerken, bir türlü "Tamam, budur" diyemiyor ama beğendiği bir özelliği var: Ekrandaki doğal hali... "Bu kadar hızlı yükselmemde bunun payı büyük" diyor.

Babası, Kıbrıs Gazetesi'nin eski genel yayın yönetmeni, artık emekliliğinin tadını çıkarıyor. Annesi ise özel bir kanalda program yapımcısı... O, burada tek başına. Aklını iyi oyuncu olmaya fena halde takmış. Hayalini sorduğumuzda tek cümle çıkıyor ağzından: "Bir sinema filmi daha..."​

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç