Hayatınızda gözlerinizi açarsanız diğer hayatınızda en çok neyi arar,arayacaksınız

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Prens Ernak tarafından oluşturulan Hayatınızda gözlerinizi açarsanız diğer hayatınızda en çok neyi arar,arayacaksınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 956 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Hayatınızda gözlerinizi açarsanız diğer hayatınızda en çok neyi arar,arayacaksınız
Konbuyu başlatan Prens Ernak
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.
A)Huzur
B)İktidar
C)Şöhret
D)Para
E)İyilik
F)Kadın
G)Saygınlık
G)Erkek

Son düzenleme:

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Sorudan birşey anlamadım. Diger hayat ne demek ? Diyelim ki bir travma sonucu yaşam şekli değişti, kişinin kaybına göre cevabı değişir elbet bu cevaplardan hiçbiri de olmayabilir.

Son düzenleme:

Kabz

Felsefe.net
Yeni Üye
Şimdi bile geç kaldığım edebiyat ve sanatı diyebilirim

ihaveanidea

Filozof
Yeni Üye
Ben H seçeneği yani hiçbiri,

Bazıları I seçeneği yani hepsi.

Celebhol

Yeni üye
Yeni Üye
Hayatta gözleri açmak nedir? Diğer hayat nedir? Ayrıyetten şıklarda neden "Kadın" varken "Erkek" yok? Bir tek erkekler mi felsefeyle ilgileniyor?

Alakalı olarak; bu sitede mesaj atan insanların %80'i neden Türkçeyi doğru düzgün kullanmayı bilmiyor? Anlaşılmaz veya okunması zor metinler yazmak, daha bir havalı ya da felsefi falan sayılıyor da, benim mi haberim yok?

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç